Bursa Cinetech Zafer Plaza

Adres:

Cemal Nadir Cad. No:181 Zafer Plaza AVM Bursa

Telefon: 2242254888
Favorilerime Ekle
Salon Hakkında

Bursa Cinetech Zafer Plaza

 

 Cemal Nadir Cad. No:181 Zafer Plaza AVM Bursa

 0(224) 225-4888

Bir Cinetech sinema salonu olan Zafer Plaza AVM Sinema Salonları 8 güzel sinema salonu ile siz sinemaseverlerin ziyareyile hizmet vermektedir. Alışveriş Merkezi içinde yer alan Zafer Plaza Cinetech sinema8 salonunda vizyonda ki tüm filmleri aynı anda yayınlamayı başarabilen ve Türkiye ’de Avm sinemaları içerisinde başarı gösteren yegane sinema salonlarından biridir.

Zafer Plaza`da sinema seansları her gün saat 11:00 `de başlıyor. Vizyon filmlerinde popülerlik durumuna göre gece geç saat olarak 23:45 seansı ile de size geç seans vaadini temin edebiliyor. Bilhassa hafta sonu sinema seanslarında 23:45 seansı uygulamasıyla Cinetech Sinema, tüm ziyaretçi rağbetine gecenin son seansıyla bile son derece başarılı bir şekilde karşılayabiliyor. Size önerimiz, en aktüel Zafer Plaza Cinetech sinema seanslarıiçin sayfamızı ziyaret etmeniz olacak.

Bir diğer önerimiz ise, salona ait sinema bilet fiyatlarını öğrenmek, bilet almak ve bilet rezervasyonuyaptırmak için (0224) 225 48 88 numaralı telefondan destek almanız olacaktır. Bursa Zafer Plaza AVM Sinema bilet fiyatları açısından sürekli güncellenen ve doğrulanmış bilgilere bu numaradan ulaşabilirsiniz. Aradığınız takdirde size vizyonda ki filmleri ve seansları hakkında bilgi verilecek, varsa ön rezervasyon yaptırabilme şansınızı gerçekleştirmeniz için yardımcı olunacaktır. Ayrıca salonun kampanyalar kapsamında yer alan öğrenci ve öğretmenlere indirimli bilet uygulaması dahilinde bilgi de verilecektir.

Salon tasarımından bahsedecek olursak, en güzel renkleri bir araya getirip yoğun olarak kullanan Cinetech Zafer Plaza, salonları içerisinde geniş ve rahat sinema koltuk özelliğini de siz sinemaseverlere cömertçe sunuyor. Salonları ve ara dinlenme yerleriyle tam bir uyum içinde olan Bursa Zafer Plaza Cinetech birçokları için bu yüzden vazgeçilmezler arasında yer alıyor. Ve ayrıca perde ve ses sitemlerinde ki ultra kalitesiyle de bir hayli göz dolduruyor. Çok daha fazlası ve tüm ince detayları için, Zafer Plaza Cinetech sinema salonların da görüntü ve daha net ses sitemine doymak için uygun bir zaman diliminde ziyaret etmeniz gerekiyor.

İletişim Bilgileri
Bursa Cinetech Zafer Plaza
 Cemal Nadir Cad. No:181 Zafer Plaza AVM Bursa
 0(224) 225-4888
Gösterimdeki Filmler(0)