Bursa Cinetech Korupark

Adres: Adnan Menderes Mah. Mudanya Cad. Korupark AVM Emek/Bursa
Telefon: 2242429383
Favorilerime Ekle
Salon Hakkında

Bursa Cinetech Korupark

 Adnan Menderes Mah. Mudanya Cad. Korupark AVM Emek/Bursa

 0(224) 242-9383

Bursalıları kalitenin doğru adresiyle buluşturan ve Mudanya ile Osmangazi ‘de yaşayanların severek ziyaret ettiği Bursa KoruPark Avm içinde yer alıyor. KoruPark AVM 9 sinema salonu ve yaklaşık 1300 kişilik koltuk kapasitesiyle 7 gün boyunca il seansını 11:00 ile başlatıp, haftasonu gece geç saat seansı olarak da 23:30 seansı ile siz ziyaretçilerini ağırlıyor. Cinetech Sinema Salonları güvencesiyle yapmış oldukları iş birlikteliği ile adları, Bursa KoruPark Cinetech Sinema olarak çoktan anılmaya ve adından söz ettirmeyi başardı bile. Gerçekleştirdiği sinema seanslarıyla muntazam derecede seans düzenine sahip olması Bursa KoruPark Cinetech Sinema Salonları her geçen gün büyük ilgi görmektedir.

KoruPark AVM Sinema Salonları vizyonda ki en güncel filmleri bütün misafirlerine vizyon tarihi garantisi ile sunmaktadır. Huzurlu, konfor dolu ve modern salonları ile izleyicisine hizmet veren Bursa KoruPark Sinemabulunduğu bölgenin en gözde mekanı olma özelliği taşıyor.

Korupark Avm sinema Mudanya ve Osmangazi halkı tarafından geç saatlere kadar tercih edilebilen bir salon konumundadır. Bu yüzden de işlek bir lokasyon da bulunmaktadır. Alışveriş Merkezi kapanış saati 22.00 olmasına rağmen bile, bir çok Avm ‘de de olduğu gibi geç sinema seanslarından sonra dahi salondan kolayca ayrılabilirsiniz. Bu salonlarda ayrıca sevdiğiniz biri ile birlikte çift kişilik koltuk keyfi de sürebilirsiniz. Veya tek başınıza sanki evinizde sinema keyfi yapıyormuşçasına bir an yaşatabilirsiniz kendinize. Bütün koltukların geniş ve rahat, ultra konforlu sinema koltukları olduğunu bilmenizi isteriz. Keza sinema perdelerises sitemleri vegörüntü sistemleri en son teknoloji ile üretilmiş olup, tüm dünyada en saygın sinema salonlarının kullandığı ürünlerle hazırlandığını unutmamanızı isteriz.

Şuan ziyaretçisi olduğunuz bu web sitemizde Bursa KoruPark AVM Sinema Salonu`na ait en güncel film bilgilerinden oluşan portföyümüze ve sinema seanslarına dair bilgilere, bilet fiyatlarına ve bilet alma işlemlerine ilişkin tüm yöntemlere ulaşabilirsiniz. Sinema salonunun haber ve duyurularına, varsa kampanyaları olmak üzere her şeye yine sitemiz üzerinden hakim olabilirsiniz.

KoruPark Avm Cinetech sinema salonları alışveriş merkezi içerisinde 2 kattan oluşan bir mekan olma özelliğindedir. Tüm Cinetech Sinema Salonları gibi kendi stiline özgü ara dinlenme alanlarına sahipken, kafeteryası ile de tam anlamıyla bir sinema salonu adresidir. Salona (0224) 2429383 telefondan ulaşabilirsiniz tüm soru ve görüşlerinizi eksiksiz iletebilir, bilet rezervi için ön rezervasyon ve bilet alma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. 

İletişim Bilgileri
Bursa Cinetech Korupark
 Adnan Menderes Mah. Mudanya Cad. Korupark AVM Emek/Bursa
 0(224) 242-9383
Gösterimdeki Filmler(0)