Bursa Cinemaximum (Suryapı Marka)

Adres:
Favorilerime Ekle
Salon Hakkında

Bursa Suryapı Marka Sinema

Günümüzde her ortaya çıkan olgunun arka sürecinde bilmediğimiz birçok gizli ve zorlu bir hikayesi var. Evinizde pijamalarınızla, elinizde mısır patlağıyla, sıcak sıcak izlediğiniz her türlü filmler de diziler de aynen böyle çok farklı zorluklarla ortaya çıkmış büyük bir emeğin ürünüdür. Böylesine büyük emeklerin harcandığı, izleyenlere apayrı hisler yaşatan, keyif veren, hüzünlendiren filmler, tabi ki kendi imkanlarınızdan öte kendi özel alanlarında, yani “Sinema Salonları”nda izlenirse, hem gerçekten emektarların emeklerine daha fazla saygı duyduğunuzu gösterecek hem de sizlere çok daha fazla duygu yaşatacaktır. Bu süreç zaten her konuda aynı işler, eğer konuya uygun olarak özel planlanan alanlar varsa, kesinlikle orada o sürece dahil olmak gerekmektedir. Çünkü her şey o ortama uygun olarak planlanıp, her detay tüm güzelliğini kurgulanmış ortamda ortaya çıkarmaktadır.

 

Günlük hayatta sıkılmış, farklılık arayan, her zaman hep aynı kafeye gidip bana her zamankinden demekten bıkmış bireylerdenseniz, sizlere yukarıda da bahsettiğimiz sinemadan bahsedeceğiz. Gerçekten sıkılmışlıklarınızı giderecek, keyif arayışlarınıza cevap verebilecek, vakit geçirmek isteyişlerinize çare olacak, bambaşka dünyalara dahil olup kendi hayat hikayenizi beyaz perde de izlemenize vesile olacak olan sinema filmleri, artık herkese birkaç adım uzaklıkta.

 

Gelişen teknoloji desteğiyle, modern mimari unsurlarla hazırlanan sinema salonları, artık her noktada karşımıza çıkabilmektedir. Bursa’da yer alan Suryapı Marka Sinema Salonları da ulaşabileceğiniz en yakın ve en modern salonlara sahiptir. Gerek ses sistemi, gerek oturma düzeni gerekse ekran boyutu olsun her konuda eksiksiz bir hizmet sağlayan Suryapı Marka , sinemaseverler için gerçekten en doğru noktalardan birisi.

 

3D yapılmış filmlerle kendinizi başka dünyalara ait hissetmek, dolby ses sistemiyle olayların tam da içerisindeymiş gibi olmak ve büyük oyunculuklarla oynanmış sahnelerde kendinizi kaybetmek istiyorsanız, kesinlikle iyi bir filmi iyi bir sinema salonunda izlemelisiniz. Hayatın karmaşıklığından sizi birkaç saatliğine de olsa uzaklaştıracak, ufkunuzu açacak, hayallerinizi geliştirecek olan filmler, her gün her saatte izlenebilecek şekilde salonlarda sizi beklemektedir.

Gösterimdeki Filmler(0)