Bursa Cinemaximum (Podyum Park)

Adres:

Cumhuriyet Mah. Nilüfer Hatun Cad. Podyum Park AVM No:114 Nilüfer/Bursa

Favorilerime Ekle
Salon Hakkında

Bursa Cinemaximum (Podyum Park)

Ulaşım : Cumhuriyet Mah. Nilüfer Hatun Cad. Podyum Park AVM No:114 Nilüfer/Bursa

İletişim : 0850 220 09 67

 

 

Podyum Park AVM içinde yer alan Cinemaximum Sinema Salonları teknolojinin en son olanakları ile donatılmış sinema salonlarıdır. Podyum Park AVM Sinema 10 farklı salondan oluşan dev bir sinema kompleksidir. Devsinema perdeleri, kusursuz ses kalitesi ve sistemi, hiç bir yerden perde görüşünü engellemeyen oturma düzeni ve rahat, geniş konforlu koltukları ile sinemaseverlere unutulmaz eşsiz bir sinema deneyimi yaşatmaktadır.

Sinemayı derin bir mutluluk anına dönüştüren Pondyum Park AVM Cinemaximum Sinema Salonları, eşsiz iç mimarisinde ki etkileyici nüansı, rahatlıktan öteye geçen bir konfor anlayışıyla hazırladıkları geniş salonları, olabildiğince havadar ve rahat ara dinlenme alanlarındaki kafeteryası ile ziyaretçilerini kendine müptela ediyor.Cinemaximum sinemaları 9 salonu, 3.000 m2 alanda maksimum sinema konforu mottosuyla çıktığı bu yoldaPodyumPark Avm de siz sinemaseverlerle buluşuyor.

Podyum Park AVM Sinema vizyondakiler ve Podyum Park AVM Sinema Seansları üzerine en etraflıca ve güncel bilgilere Bursa PodyumPark Alışveriş Merkezi Sinema Salonu özel sayfamızdan ulaşıp araştırmanızı detaylandırabilirsiniz. Bu özel sayfamızın içerisinde salonun film saatlerinden, en güncel vizyon film bilgilerine, salon bilgilerine ve iletişim bilgilerine kadar her şeye ulaşabilirsiniz. PodyumPark sinema seansları haftanın yedi (7) günü en erken senasına 10:45 `te başlayıp en geç seansını da 00:00 seansı ile sona erdiriyor.

Podyum Park sinema bilet bilgileri, bilet alma işlemleri, bilet fiyatları ve bilet ön rezervasyon gibi satın alma işlemleri için salonun müşteri iletişim hattı olan 0850 220 09 67 numaralı telefonu kullanabilirsiniz. Podyum Park sinema telefon ile müşteri hizmeti haftanın 7 günü çalışma saatleri içinde size ilgili kişiler tarafından verilecektir.

Salona ulaşım konusunda aşağıda yer alan iletişim - ulaşım sayfamızda detaylı bilgi veriyoruz. İncelemeniz yararınıza olacaktır. Buradan ister kendi aracınız, ister toplu taşıma araçları ya da ücretsiz müşteri servisi bilgilerini alarak sinema salonuna rahatlıkla ulaşıp harika bir sinema keyfi yaşayabilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Bursa ili Nilifer ilçesinde yer alan Podyum Park AVM Sinema, Bursa Cinemaximum (Podyum Park) adı ile Cumhuriyet Mah. Nilüfer Hatun Cad. Podyum Park AVM No:114 Nilüfer/Bursa adresinde yer almaktadır. Sinema salonunun iletişim hattı ise 0850 220 09 67 `dir. Ulaşım anlamında oldukça merkezi bir konumda yer alan sinema salonu gerek kendi aracınız ile gerekse toplu taşıma araçları ile rahatlıkla gidebileceğiniz bir mevkidedir. PodyumPark AVM Sinema detaylı ulaşım bilgileri için aşağıda yer alan linki tıklayabilirsiniz. 

Gösterimdeki Filmler(0)