Bursa Cinemaximum (Carrefour)

Adres:

Orhaneli Kavşağı Odunluk Mevki Carrefour AVM Nilüfer/Bursa

Favorilerime Ekle
Salon Hakkında

Bursa Cinemaximum (Carrefour)

Adres : Orhaneli Kavşağı Odunluk Mevki Carrefour AVM Nilüfer/Bursa

Tel : 0(224) 452-8300

 

Bursa Carrefour AVM Cinemaximum Sinema Salonları tüm Cinemaximum salonları gibi 3D teknolojisi ve dünya standartlarında sinema salonlarında var olan tüm teknolojiyi  siz sinemaseverler için cömertçe kullanmıştır. Sinema anlayışına bir boyut kazandıran Bursa Carrefour Cinemaximum sinema salonları şimdilik 6 salonuyla sizinle buluşuyor. Sinema salonunu muhteşem yapan en önemli özelliğin altında tabiî ki Carrefour ve Cinemaximum sinema salonu ortaklığı yatıyor. Carrefour Cinemaximum Sinema, Bursa Carrefour AVM içinde yer almaktadır ve Bursa şehrimizin Nilüfer ilçesinde hizmet vermektedir.

Birbirinden ferah ve yaygın salonlarıyla, son sistem ses ve görüntü niteliği en yüksek perdeleriyle, huzur veren rahatlıkta ve şık koltuklarıyla, film aralarında ki ara dinlenme alanlarının özel mimarisiyle Carrefour Cinemaximum Sinema tüm sinemaseverlere unutamayacakları bir sinema deneyi yaşatacağını garanti ediyor. Bilhassa 2D 3D film konusunda kullandığı teknolojisi en gerçekçi film sahnelerinde sizi senaryosuna dahil edip adeta yaşatıyor.

Nilüfer’ de bulunan Carrefour Alışveriş Merkezi bölge halkı tarafından çok fazla ziyaret edildiği için elbette sinema salonlarına da rağbet oldukça büyük. Bu ziyaretlerin büyük bir kısmı gün 7  sinema salonuylaCinemaximum zamanınızı boşuna harcamayacağınız kadar güzel saatler yaşatıyor. Salonda en güncel vizyondaki filmleri bulabileceğiniz gibi Bursa Nilüfer Carrefour Cinemaximum Sinemaları haftanın 7 günü sabah 10:45 ile en geç 00:00 seanslarını sizlerle buluşturuyor. Nilüfer Carrefour AVM sinema seanslarıkonusunda sürekli güncellenen bilgilere, Nilüfer Carrefour Avm Sinema bilet bilgileri, bilet fiyatları ve bilet rezervasyon işlemlerine dair salona ulaşmak için (0224) 452 83 00 numaralı telefonu arayıp irtibata geçebilirsiniz. Nilüfer Carrefour Cinemaximum Sinema telefon hattı tüm sinema ile ilgili sorularınıza çalışma saatleri içerisinde yanıt vermek için haftanın 7 günü sizi yanıtlayacaktır. Ayrıca bu iletişim numarası üzerindensinema bileti ne kadar sorusuna da yanıt alabileceğinizi söylemek isteriz. Ve hatta, en güncel fiyat bilgileri,resmi müşteri hizmetleri hattı olan bu numaradır sinemaseverler, bilginize.

Son olarak, Carrefour Cinemaximum Sinema ulaşım konusunda da oldukça rahat ve kolay bir konumdadır. Sinema salonuna toplu taşıma araçlarını kullanabileceğiniz gibi, kendi aracınız ya da ücretsiz müşteri servisleri ile rahatlıkla ulaşımınızı tamamlayabilirsiniz. İletişim konusunda detaylı bilgiye aşağıda yer alan iletişim sayfamızdan yardım alabilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Bursa Carrefour AVM Sinema, Bursa Cinemaximum (Carrefour) adı ile Bursa Carrfour AVM içinde yer almaktadır. Adres olarak; Orhaneli Kavşağı Odunluk Mevki Carrefour AVM Nilüfer/Bursa adresinde, telefon numarası olarak da 0(224) 452-8300 iletişim ghattını kullanan sinema salonu mevki olarak merkezi konumda yer almaktadır. Ulaşım anlamında kolay ve rahat bir konumdadır. Sinema salonuna daha detaylı ulaşım bilgileri ile ulaşmak için aşağıda ki linki kullanabilirsiniz.

Gösterimdeki Filmler(0)