Bursa As Merkez Avşar

Adres:

As Merkez AVM Yeni Yalova Yolu 8.km Osmangazi/Bursa

Telefon: 2242615767
Favorilerime Ekle
Salon Hakkında

Bursa As Merkez Avşar Sineması

Ulaşım : As Merkez AVM Yeni Yalova Yolu 8.km Osmangazi/Bursa

İletişim : 0(224) 261-5767 

 

Çağdaş ve şık mimarisi, kaliteden ödün vermediği bir alışveriş deneyimi sunan mağazaları ve seçkin alışveriş olanağı ile hizmet veren Bursa AS Merkez AVM içerisinde yer alan As Merkez AVM Avşar Sinema Salonlarıbölgede yaşayan tüm bireylerin sinema ihtiyaçlarını karşılayacak bir salon olma özelliğine sahiptir. Her biri ferah ve modern 5 salonu ile As Merkez Sinema bütün sinemaseverlere daima güncel ve vizyonda ki filmleri 5 farklı salonunda izleyicilerine perdeliyor. Haftanın her günü saat 11:00 ile en geç 22:00 seansları ile sizi bekliyor.

İşletme yönetimi Avşar Sinemaları tarafından yapılan toplam 5 salonlu sinema komplexi As Merkez Avşar Sinema son teknolojiden nasibini almış ve son teknoloji ile donatılmış sinema salonlarına sahiptir. As Merkez Sinema Salonu 2D ve 3D geniş ve yüksek görüntü kaliteli perdeleriyle kendine hayran bırakırken, son teknoloji ses sistemleri ve rahat geniş koltukları ile sinemaseverler tarafından salonun her köşesinden eşit kalitede görüntü ve ses alabilmeyi sağlıyor. Ve bu sebeple de oldukça fazla seviliyor.

As Merkez Sinema saatleri, sürekli güncellenen aktüel film seansları, film ve salon bilgileri ile bilet fiyatlarıgibi sorularınız için (0224) 261 57 67 sinema iletişim hattını arayabilirsiniz. Tabi ki çalışma saatleri içerisinde…Bilet alma işlemleri, bilet rezervasyon işlemleri içinde en doğru bilgiyi yine salonun bu iletişim hattını kullanarak edinebilirsiniz. Ve dilerseniz ön rezervasyon süresini de sorup programınızı şekillendirebilirsiniz.

As Merkez Avşar Sinema Salonlarına ulaşım da oldukça kolay ve rahat olacaktır sizin için. Çünkü tüm alışveriş merkezlerindeki gibi salona kendi aracınız, toplu taşıma araçları ya da As Merkez AVM ücretsiz müşteri servislerini kullanarak ulaşabilirsiniz. Ulaşım ve iletişim konusunda detaylı bilgilere aşağıda yer alan iletişim sayfamızdan faydalanabilirsiniz.

İletişim Bilgileri

AS MERKEZ AVM SİNEMA `sı Bursa As Merkez Avşar Sineması adı ile As Merkez AVM Yeni Yalova Yolu 8.km Osmangazi/Bursa adresinde Alışveriş Merkezi içinde yer almaktadır. Sinemanın telefon numarası 0(224) 261-5767 `dir. 

Ulaşım anlamınmda merkezi ve kolay bir konumda yer alan sinema salonuna ulaşım anlamında detaylı bilgilere aşağıda yer alan ulaşım linkinden edinebilirsiniz.

Gösterimdeki Filmler(0)