Bolu Cineway

Adres:

Highway Outlet Alışveriş ve Yaşam Merkezi Ankara İstanbul Otoyolu 227. km Elmalık Mevkii Bolu

Telefon: 3742502121
Favorilerime Ekle
Salon Hakkında

Bolu Highway Sinema

Canınız sıkıldı ve bir şeyler yapmak istiyorsunuz. Sürekli monoton monoton arkadaşlarınızla dışarı çıkıp bir kafede bir şeyler içmek ya da boş boş mağaza vitrinlerine bakmak yetmiyor ancak size. Şehrin karmaşasından uzaklaşmak, bir şeylerden kendiniz soyutlamak, güzel dakikalara vakit ayırmak istiyorsanız size bir önerimiz var: Sinema. Büyük emeklerin, büyük oyunculukların, doğa harikası mekanlarda çok iyi sahnelerin sizlere yansıtıldığı bu büyülü dünya, sizleri her gün günün her saati ağırlamaya hazır. Artık günümüzde gelişen teknolojiyle hem filmler bambaşka sahnelerle hazırlanabiliyor hem de “Sinema Salonları” teknolojinin bütün nimetleriyle donatılıp izleyicilerine hazır hale getiriliyor.

 

Şehrin gürültüsünden birkaç saatliğine de olsa uzaklaşmak, gerçekten kendinizi nasıl hissetmek istediğinizle paralel olarak birçok duygu seçeneğinin hazır olduğu sinema filmleri, artık neredeyseher adımda bulunan salonlarda izlenebiliyor. Bolu’da bulunan Highway AVM Sinema Salonları da bunların en başında gelen özel düzenlenmiş bir kurguya sahiptir. Sizleri bazen çocukluğunuza bazen eski hayatınıza bazen yaşamak istediğiniz hayata bazen de tam da kendi hayatınıza götürecek olan filmler, büyük emekler sayesinde hazırlanıp sizlere sunulmaktadır.

 

Dolby ses sistemlerinden 3D film seçeneğine, arkadaşınızla daha rahat oturacağınız çiftli koltuktan dev ekranlara kadar bütün seçenekleri barındıran sinema salonları, gerçekten eğlenmek, duygulanmak ve yaşamın sıkıntılarından kurtulmak için çok özel bir seçenek olacaktır. Zaten sinemayı illa vakit geçirme etkinliği olarak düşünmenize de gerek yok. Sanatın birçok unsurunu içerisinde barındıran ve büyük oyunculuklarla sizleri bambaşka hayal dünyasına götürebilen filmler, Ankara’da hep en güncel seanslarla sizlerle buluşur.

 

Artık zaman mekan fark etmeksizin hayatımızın her anında karşımıza çıkabilecek kadar fazla olan salonlar, birçok kampanyayla birleştirilerek oldukça maliyeti düşük bir etkinlik olma yolunda da başı çekmektedir. Üstelik yalnız kalmayı isteyerek tek başınıza da veya kalabalıkla güzel vakit geçirmek için neredeyse tüm arkadaş çevrenizle girebileceğiniz salonlar, cazibesiyle sizleri beklemektedir

Gösterimdeki Filmler(0)