Bodrum Cinemaximum (Midtown)

Adres:

Kemer Mevkii Ortakent, Midtown AVM Bodrum/Muğla

Favorilerime Ekle
Salon Hakkında

Bodrum Cinemaximum (Midtown)

 

 Kemer Mevkii Ortakent, Midtown AVM Bodrum/Muğla

 0(252) 306-0000

Bodrum Midtown Alışveriş ve Yaşam MerkeziOrtakent ve çevre ilçelerin birlikte ziyaret ettikleri bir alışveriş merkezidir. Yüksek sayıda izleyici kapasitesiyle ziyaretçi kabul eden Bodrum Midtown Avm Cinemarine,Ortakent bölgesinin en popüler salon mekânı olarak kabul edilmiş bir sosyal etkinlik alanıdır.

Bodrum Midtown Alışveriş ve Yaşam Merkezi, siz sinemaseverlere 7 gün boyunca ev sahipliği yapıyor.Midtown Avm içerisinde yer alan Cinemarine Sinemaları en iyi filmlerle perdesini size açıyor. Bodrum Ortakent Cinemarine Dolby Atmosses sistemine sahip salonlarında sinema perdesinden adeta gözlerinizi alamayacaksınız.

En güçlü ses sistemiyle donatılmış bu sinema salonları, şık sinema perdeleri, genişliğiyle sizi rahat ettiren koltukları ile Bodrum Ortakent Midtown Alışveriş Merkezi çevrede ki halkın yoğun ilgisinden dolayı sinema keyfi vazgeçilmezleşiyor. Midtown Avm Cinemarine, kendi modern tarzıyla, özel iç mimarisi, film aralarındaki dinlenme alanı ve kafeteryasıyla, yiyecek ve içecek hizmetleriyle size beklediğiniz hizmeti tam anlamıyla sunuyor.

Güncel vizyon filmlerini sinema salonu izleyicisi ile buluşturmayı en doğru şekilde başaran Cinemarine, bazı vizyon filmlerinde izleyicisine diğer sinema salonlarına göre fazlasıyla öncelik tanıyor.  Ayrıca haftanın her günü dopdolu sinema seansı düzenliyor. Hafta içi ya da hafta sonu ziyaret ettiğiniz de istediğiniz filmi izleyebilme şansına sahipsiniz. Midtown Avm Cinemarinesinema seansları günün neredeyse tüm saatlerinde sizlerle perde önünde buluşuyor. Gününüzü sinemayla doldurup, her saat sinema saatiyle memnun etmeye çalışıyor.

Midtown Avm ‘yi daha önce hiç ziyaret etmemiş veya bilmiyorsanız, Bodrum Midtown Avm Cinemarine sinema salonuna  (252) 3060000 telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Veya en aktif ve güncellenmiş Midtown Avm Cinemarine sinema bilet fiyatları ve tüm detaylı bilgiye, iletişim - ulaşım bilgilerini sayfamız içerisinden bulabilirsiniz.

Sinema salonuna isterseniz kendi aracınız ile ulaşabilmenin yanı sıra toplu taşıma araçlarını tercih edip ulaşımınızı sağlayabilir, sinema keyfini Bodrum Midtown Avm Cinemarine sinema salonlarında yaşayabilirisiniz.

İletişim Bilgileri
Bodrum Cinemaximum (Midtown)
 Kemer Mevkii Ortakent, Midtown AVM Bodrum/Muğla
 0(252) 306-0000
Gösterimdeki Filmler(0)