Batman Worldmar Site

Adres: Pınarbaşı Mah. Atatürk Parkı Karşısı Worldmar AVM K:2 Batman
Telefon: 4882121234
Favorilerime Ekle
Salon Hakkında

Batman Worldmar Site

 Pınarbaşı Mah. Atatürk Parkı Karşısı Worldmar AVM K:2 Batman

 0(488) 212-1234

Worldmar AVM içinde yer alan Site Sinema Salonları tüm teknoloji olanakları ile donatılmış, Batman ilimizin alkış almayı hak eden yegane sinema salonlarından biridir. Site Sinema salonları Avm içinde 3. Katta yer alıyor ve sizin gibi sinemasever konuklarının buluşma noktası olarak lanse ediliyor. Worldmar AVM Site sinemaları 5 sinema salonuyla sizlere hizmet veriyor. Sinema perdelerinde ki kalitesiDolby Digital ses ve görüntü sistemi, sinema salonun hiç bir yerinden perde görüşünü engellemeyen oturma düzeniyle siz sinemaseverlere tam anlamıyla kusursuz sinema deneyimi yaşatıyor.  Worldmar Avm de yayınladığı her bir filmle ev sahibi olarak kusursuz misafirperverlik gösterip Site Sinema Salonları ile yapmış olduğu iş birlikteliğinin hakkını veriyor. Site Sinemaları Türkiye de hizmet sunduğu tüm sinema salonlarında müşteri memnuniyetinin ön planda olduğunu aldığınız hizmetle fazlasıyla hissediyorsunuz.

Sizlere film izlemeyi olağanüstü bir keyfe dönüştürme hedefiyle yola çıkan Worldmar Avm Site Sinema Salonları, gerek salon ekibi, gerek iç mimarisi ve konforuyla evinizdeki rahatlığı siz sinemaseverlere yaşatmaya çalışıyor. Keyifle geçireceğiniz birkaç saati değerli kılmaya gayretini kendine motto edinip çıktığı bu yolda her anlamda memnuniyetinizi hedefliyor. Sunduğu hizmeti salon dışındaki ara dinlenme alanları ve Popcorn ya da kafeteryasında ki zengin yiyecek ve içecek çeşidiyle de taçlandırıyor.

Batman da ve çevresinde ikamet edenler için etkili bir sinema deneyimi yaşatan Site Sinemaları Worldmar Avm’de sizleri bekliyor. Hem de 2D ve 3D film özelliğiyle… Teknolojisini kanıtlayabileceği filmlerden herhangi birini izlediğinizde bize hak vereceğinizden eminiz. Worlmar AVM Sinema vizyondakiler ve Worldmar AVMSinema Seansları hakkında sürekli aktif olarak güncellediğimiz bilgilere sizler için hazırladığımız özel sayfamızdan istediğiniz her an ulaşabilirsiniz. Siz okuyucularımızın için hazırladığımız bu özel sayfamızdan salonun film saatlerine ulaşabilir, en güncel vizyon film bilgilerine, salon bilgilerine ve iletişim bilgilerinde ki seçeneklere de ulaşıp araştırmanızı genişletebilirsiniz. Worldmar Avm sinema seansları haftanın yedi (7) günü, diğer tüm Avm ler gibi dolu dolu hizmet veriyor. En erken sinema seansını 11:00 `de başlatan Worldmar Avm Site Sinemaları, en geç sinema seans saati olarak da 21:30 seansıyla gününü tamamlıyor.

Wolrdmar Avm Site sinema bilet bilgileri, bilet alma işlemleriniz, bilet fiyatları ve bilet rezervasyon gibi satın alma işlemlerinize dair Worldmar Site Sinemaları müşteri hizmetleri numarası olan  (488) 2121234 telefonu arayabilirsiniz. Worldmar Alışveriş Merkezi Site sinema ile ilgili haftanın 7 günü çalışma saatleri içerisinde bilgi alabilirsiniz

Worldmar Sinema Salonuna ulaşım konusuna ilişkin ulaşım ve iletişim bilgilerini sitemizde detaylı olarak bulabilirsiniz. Kendi aracınız veya toplu taşıma araçları ile ulaşabileceğiniz bölgeye, ücretsiz müşteri servisiimkanıyla da ulaşabilirsiniz. Ücretsiz müşteri servisi saat ve güzergahlarını yine sitemiz içerisinde sınırsızca paylaşıyoruz. Bu bilgileri kullanarak ziyaret edeceğiniz Worldmar Site Sinemalarında izleyeceğiniz tüm filmler için hepinize iyi seyirler ve keyifli dakikalar.

İletişim Bilgileri
Batman Worldmar Site
 Pınarbaşı Mah. Atatürk Parkı Karşısı Worldmar AVM K:2 Batman
 0(488) 212-1234
Gösterimdeki Filmler(0)