Batman Cinemall

Adres:

Turgut Özal Bulvarı Batman Park AVM Kat:3 Batman

Telefon: 4882901407
Favorilerime Ekle
Salon Hakkında

Batman Cinemall

Turgut Özal Bulvarı Batman Park AVM Kat:3 Batman

 0(488) 290-1407

Batman da bölge halkının tüm ihtiyaçlarını karşılamak amaçlı hayata geçirilen Batman Park Avm içerisinde yer alan Cinemall Sinemaları üstün dijital teknolojiyi ve ultra konforu siz sinemaseverlere buluşturuyor. Avm içerisinde dolaşırken, koridorlarında karşılaşacağınız tüm markalardan alışveriş yapabilme lüksünün yanı sıra, sinema keyfini size sunarak paha biçilemez birkaç saat yaşatıyor. Sinema salonu alanındaki ara yolları, salon dışındaki yüksek tavanları ile tüm konuklarının ferah bir ortamda nefes almasını sağlıyor. Batman da bulunanBatman Park AVM sinema iş birlikteliğini Cinemall Sinemaları ile vazgeçilmez kılıyor.Sizi sinema keyfiyle baş başa bırakan bu deneyimli kuruluş, kalitesiyle modern mimariyi harmanlayıp rahat koltuklarıyla sizleri ağırlamayı bekliyor. Salon içerisinde ve dışında tercih ettiği kendine has tarzıyla, son teknoloji ses ve görüntü sistemleriile sizi alışveriş merkezi gezintinizden sonra güzel bir film izlemek için sinema katına davet ediyor.Ziyaretçilerinin büyük ilgisini gören sinema, bölge halkının da dışına çıkıp, Batman bölgesinin çevre ilçelerinden de ziyaretçilerini kabul ediyor. Batman Park Avm Cinemall Sinema Salonları, Cinemallgüvencesiyle Batman Park Avm’de sinema katını dolup taşırıyor.

Batman Park AVM Sinema hakkında ki tüm bilgilere sitemizde yer veriyoruz. Aynı zamanda Batman Park Avm Cinemall sinema seansları, sinema saatleri ve engüncel haliyle yayınladığımız haberleri, vizyon film bilgileri ve film seanslarını okuyup araştırabilirsiniz. Salonlarında ki ve vizyon da ki tüm filmlerin seanslarına, salon kampanyaları ve duyurularına dair her şeye sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Batman Park Avm Cinemall sinema bilet bilgileribilet alma ve bilet işlemleriön rezervasyon yapmak içinBatman Park sinema salonu iletişim ve ulaşım bilgileri için de sitemizden yardım alabilirsiniz. En yeni haberlerle güncellediğimiz sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Batman Park Alışveriş Merkezi Cinemall, son sistem Dolby Digital ses ve görüntü teknolojileriyle hazırlanmıştır. Alışveriş merkezinin içerisinde sinema katında yer alan Batman Park Alışveriş Merkezi sinema salonları iletişim numarası (488) 2901407 `dir. Sinema biletlerine dair bilgi alabilmenizin dışında bilet fiyatları ve bilet rezervasyon için bu iletişim numarasını arayıp öğrenebilirsiniz. Bölgeye ulaşım konusunda hiç zorlanmayacak ve oldukça kolay ulaşabileceksiniz. Sinema salonuna toplu taşıma araçları ile ulaşabilmenin dışında isterseniz kendi aracınız ile ulaşım oldukça rahat ve kolay olacaktır. Alışverişinizin akabinde bir sinema molasıyla iyi bir film izlemenizi öneririz.

İletişim Bilgileri
Batman Cinemall

Turgut Özal Bulvarı Batman Park AVM Kat:3 Batman

 0(488) 290-1407
Gösterimdeki Filmler(0)