Bandırma Cinefora

Adres:

17 Eylül Mah. Gönen Yolu No:2/1 Liman AVM Bandırma/Balıkesir

Telefon: 2667170467
Favorilerime Ekle
Salon Hakkında

Bandırma Cinefora

 17 Eylül Mah. Gönen Yolu No:2/1 Liman AVM Bandırma/Balıkesir

 0(266) 717-0467

Balıkesir ilimizin en güzel liman ilçelerinden biri olan Bandırma, gelişimini her geçen yıl daha da büyütüyor. Yerleşme içerisinde inşa ettikleri Liman AVM bölgenin en sık ziyaret dilen ve popüler olan mekan özelliğindedir. İçinde yer alan Cinefora Sinema Salonları teknolojinin en son olanaklarından faydalanılarak donatılmış sinema salonlarındandır. Liman AVM Sinema 6 farklı salonuyla kendi bölgesinin büyük sinema kompleksidir. Kusursuzsinema perdeleri, kusursuz ses kalitesi ve sistemi özelliği, sinema salonlarının hiç bir yerden perde görüşünü engellemeyen oturma düzeni, genişliğiyle rahat ve konforlu koltukları ile sinemaseverlere keyif dolu bir sinemadeneyimi yaşatıyor.

Film izlediğiniz birkaç saati keyifli bir zaman dilimine dönüştürmeyi başaran Liman AVM Cinefora Sinema Salonları, salon iç mimarisinde ki dizayn tercihi, rahatlıktan da öteye geçmeyi başaran konfor anlayışıyla hazırladıkları salonları, gayet ferah ara dinlenme alanları ve kafeteryası ile ziyaretçilerini hafta içi ve hafta sonu gün ayrımı yapmadan ağırlıyor. Cinefora sinemaları 6 sinema salonuyla bulunduğu alan içerisinde maksimum konforu Liman Avm de siz sinemaseverlerle buluşturdu.

Liman AVM Sinema vizyondakiler ve Liman AVM Sinema Seansları üzerine en etraflıca ve güncel bilgilereBalıkesir Liman Alışveriş Merkezi Sinema Salonu özel sayfamızdan araştırmanızı yapabilirsiniz ve daha çok bilgi sahibi olabilirsiniz. Bu özel sayfamızın içerisinde salonun film saatlerine,tüm güncel vizyon film bilgilerine, salon bilgilerine ve iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. Liman Avm sinema seansları haftanın yedi (7) günü ilk sinema senasına 11:00 ‘de başlayıp en geç seansını da 21:30 sinema seansı ile sona erdiriyor.

Liman Avm Cinefora sinema bilet bilgileri, bilet alma işlemleribilet fiyatları ve mümkünse eğer bilet ön rezervasyon gibi satın alma işlemleri için salonun iletişim hattı (266) 7170467 numaralı telefonu kullanarak müşteri hizmetleri yetkilisinden destek alabilirsiniz. Liman Alışveriş ve Yaşam Merkezi Cinefora sinematelefon numarasından müşteri hizmeti haftanın 7 günü çalışma saatleri içinde aradığınızda mutlaka ilgili kişi müşteri temsilcisi olacak ve size yardımda bulunacaktır.

Salona ulaşım konusunda aşağıda yer alan iletişim - ulaşım sayfamızda detaylı bilgi veriyoruz. Web sitemizi incelemeniz sizin için oldukça yararlı olacaktır. Balıkesir Bandırma ilçesinde bulunan Liman Alışveriş Merkezi, bulunduğu bölge açısından bir hayli kolay bit lokasyondadır. Bölgeye ister kendi aracınız ile ister toplu taşıma araçlarını kullanarak ulaşabilirsiniz. Kendi aracınızla ulaştığınızda Avm hizmetleri içerisinde yer alan Otopark avantajını da değerlendirebilirsiniz. Ya da Liman Avm ’nin konuklarına sunduğu bir diğer hizmet olan ücretsiz müşteri servisi hakkınızı da değerlendirip ulaşımınızı sağlayabilirsiniz. Sitemiz içerisinden ücretsiz müşteri servisi bilgilerine dair saat ve güzergah detaylarını alarak sinema salonuna rahatlıkla ulaşıp harika bir sinema keyfi yaşayabilirsiniz.

Gösterimdeki Filmler(0)