Balıkesir Yaylada Cinemarine

Adres: Gümüşçeşme Mah. Yaylada AVM Ka:1 Balıkesir
Telefon: 2662340303
Favorilerime Ekle
Salon Hakkında

Balıkesir Yaylada Cinemarine

 Gümüşçeşme Mah. Yaylada AVM Ka:1 Balıkesir

 0(266) 234-0303

Balıkesir Yaylada Alışveriş ve Yaşam MerkeziBalıkesir ilininve çevre ilçelerinin birlikte ziyaret ettikleri bir kesişme noktası görevini görüyor diyebiliriz. Yüksek sayıda kapasitesiyle ziyaretçi kabul eden Balıkesir Yaylada Avm Cinemarine, bulunduğu bölgenin popüler salon mekanı olarak kabul edilmiş bir sosyal etkinlik alanıdır.

Balıkesir Yaylada Alışveriş ve Yaşam Merkezi, benzersiz bir merkezi konumda bulunma özelliğe sahip. Siz sinemaseverlere 7 gün boyunca ev sahipliği yapan Yaylada Avm içerisinde yer alan Cinemarine Sinemaları en iyi filmlerle perdesini sizlere açıyor. Balıkesir Yaylada Cinemarine Dolby Atmos ses sistemine sahip salonlarında sinema perdesinden gözlerinizi alamayacaksınız.

En güçlü ses sistemiyle donatılmış bu sinema salonları, şık sinema perdeleri, genişliğiyle sizi rahat ettiren koltukları ile Balıkesir Yaylada Alışveriş Merkezi çevrede ki halkın yoğun ilgisinden dolayı sinema keyfivazgeçilmezleşiyor. Yaylada Avm Cinemarine, kendi modern tarzıyla, özel iç mimarisi, film aralarındaki dinlenme alanı ve kafeteryasıyla, yiyecek ve içecek hizmetleriyle size beklediğiniz hizmeti tam anlamıyla sunuyor.

Güncel vizyon filmlerini sinema salonu izleyicisi ile buluşturmayı en doğru şekilde başaran Cinemarine, bazı vizyon filmlerinde izleyicisine diğer sinema salonlarına göre fazlasıyla öncelik tanıyor.  Ayrıca haftanın her günü dopdolu sinema seansı düzenliyor. Hafta içi ya da hafta sonu ziyaret ettiğiniz de istediğiniz filmi izleyebilme şansına her daim sahipsiniz. Balıkesir Yaylada Avm Cinemarinesinema seansları günün neredeyse tüm saatlerinde sizlerle perde önünde buluşuyor. Gününüzü sinemayla doldurup, her saat siz misafirlerinin tercihine bağlı olarak memnun etmeye çalışıyor.

Eğer bu Avm ‘yi daha önce hiç ziyaret etmemiş ve bilmiyorsanız, Balıkesir Yaylada Avm Cinemarine sinema salonuna (266) 2340303 telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Veya en aktif ve güncellenmiş Balıkesir Yaylada AvmBalıkesir Yaylada Avm Cinemrine sinema bilet fiyatları ve tüm detaylı bilgiye, iletişim - ulaşımbilgilerini bu sayfamız içerisinden bulabilirsiniz.

Ayrıca son olarak ulaşım konusunda da sizlere yardımcı olmak isteriz… Sinema salonuna isterseniz kendi aracınız ile ulaşabilmenin yanı sıra toplu taşıma araçlarını tercih edip, sinema keyfini Balıkesir Yaylada Avm Cinemarine sinema salonlarında yaşayabilirisiniz.

İletişim Bilgileri
Balıkesir Yaylada Cinemarine
 Gümüşçeşme Mah. Yaylada AVM Ka:1 Balıkesir
 0(266) 234-0303
Gösterimdeki Filmler(0)