Balıkesir Edremit Atlas (Akın AVM Kipa)

Adres:

Akçay Karayolu 6.km Akın AVM 2.Kat Sine Atlas Edremit/Balıkesir

Telefon: 2663881515
Favorilerime Ekle
Salon Hakkında

Balıkesir Edremit Atlas (Akın AVM Kipa)

 

 Akçay Karayolu 6.km Akın AVM 2.Kat Sine Atlas Edremit/Balıkesir

 0(266) 388-1515

Balıkesir Burhaniye de Akın AVM Sine Atlas Sinemaları dijital teknolojiyi ve ultra konforu siz sinemaseverlere sunmayı layıkıyla yerine getiriyor. Her ayrıntıyı ve inceliği göz önünde bulundurmaya gayret gösteren Sine Atlas Sinemaları, sinema salonlarında ulaşırken yürüyeceğiniz koridorlarında karşılaşabileceğiniz tüm markaları ziyaret edip alışveriş yapabilme avantajının yanı sıra, ziyaretinizi sinema keyfiyle sonlandırmak için gayet makul bir tercih olarak karşınıza çıkmayı başarıyor. Sinema salonuna ulaşan alan üzerindeki ara yolları, salon içinde ve salon dışındaki yüksek tavanları ile tüm konuklarının ferah bir ortamda nefes almasını sağlıyor. Sizi basık ve havasız bir alana hapsetmiyor. Burhaniye de bulunan Akın AVM sinema anlamında yapmış olduğu iş birlikteliğini Sine Atlas Sinemaları ile daha kaliteli bir zaman dilimi yaşamanızı vaat ediyor. Sizi başarılı bir sinema keyfiyle bir araya getiren bu deneyimli sinema salonu markası, kalitesini modern dizaynı ile harmanlayıp, rahat koltuklarıyla keyfinize keyif katıyor. Salon içinde ve salon dışında tercih ettiği dizaynı, son teknoloji ses ve görüntü sistemleri ile sizi alışveriş merkezi ziyaretinizin dışında da sinema katına davet ediyor.Alışveriş ziyaretçilerinin büyük ilgisini gören sinema, sadece film izlemek isteyen bir kesim tarafından da tercih edilen bir salon olma özelliğinde. Bölge halkının ilgisi kadar bölgenin dışına çıkan sinema ilgisi, Balıkesir Burhaniye bölgesinin çevre ilçelerinden de ziyaretçilerini kabul ediyor. Akın Avm Sine Atlas Sinema Salonları, Sine Atlas marka güvencesinin sunduğu ayrıcalıkla Akın Avm ‘nin sıkça ziyaret edilmesine sebep oluyor.

Akın AVM Sinema hakkında tüm bilgilere sitemizde yer veriyoruz. Siz sinemasever sitemizden bu anlamda faydalanabilirler. Aynı zamanda Balıkesir Burhaniye Akın Avm Sine Atlas sinema seansları, sinema saatleri ve en güncel haliyle güncellediğimiz haberleri, vizyon film bilgilerini ve film seanslarını okuyup inceleyebilirsiniz. Sine Atlas Sinema Salonlarında ki ve vizyon da ki tüm filmlerin seanslarına, salon kampanyaları ile duyurularına dair her şeye sitemiz üzerinden ayrıntılarıyla ulaşabilirsiniz.

Akın Avm Sine Atlas sinema bilet bilgileri ile isterseniz bilet alma ve bilet işlemleriön rezervasyonyaptırmak için Akın Avm sinema salonu iletişim ve ulaşım bilgileri için de sitemizi ziyaret edebilirsiniz. En taze haberlerle güncellediğimiz sitemiz herkes tarafından ziyaret edilebilir olduğu için, bu bilgilere ihtiyacınız olan sizlerde ziyaret edebilirsiniz.

Akın Alışveriş Merkezi Sine Atlas, sizler için hazırlanan salonları kendi klasmanında lider sinema salonlarıyla bire bir uyumlu olup, son sistem Dolby Digital ses ve görüntü teknolojilerinden faydalanılarak hazırlanmıştır. Alışveriş merkezi içerisinde sinema katında yer alan Balıkesir Akın Alışveriş Merkezi sinema salonlarıiletişim numarası (266) 3881515 `dir. Sinema biletlerine dair bilgi alabilirken, bilet fiyatları ve bilet rezervasyon için bu iletişim numarasını arayıp müşteri hizmetleri desteği ile bilginizi gözden geçirebilirsiniz. Ulaşımınızın kolay olacağını alışveriş merkezine bir çok ulaşım seçeneğinden birini seçebilirsiniz. Toplu taşıma araçları bunlardan ilki oluyor. Toplu taşıma araçlarının dışında tabi ki isterseniz kendi aracınız ile ulaşım oldukça rahat ve kolay olacaktır. Arzu ederseniz ücretsiz müşteri servisi imkanından da faydalanıp ulaşabileceğiniz alışveriş merkezine dair ‘’ücretsiz müşteri servisi saat ve güzergahlar’’ hakkında bilgiyi sitemizden elde edebilirsiniz. Alışverişinizin keyfini çıkartırken küçük bir sinema molası vermeyi unutmayın.

İletişim Bilgileri
Balıkesir Edremit Atlas (Akın AVM Kipa)
 Akçay Karayolu 6.km Akın AVM 2.Kat Sine Atlas Edremit/Balıkesir
 0(266) 388-1515
Gösterimdeki Filmler(0)