Balıkesir Akçay Atlas

Adres: Cumhuriyet Mah. 133 Sok. Olive City A.V.M. No:89 K:4 Akçay/Balıkesir
Telefon: 2663843118
Favorilerime Ekle
Salon Hakkında

Balıkesir Akçay Atlas

 Cumhuriyet Mah. 133 Sok. Olive City A.V.M. No:89 K:4 Akçay/Balıkesir

 0(266) 384-3118

Balıkesir Akçay ‘da Olive City AVM sayesinde bölge halkının ihtiyaçları en doğru oranda karşılanıyor. İçerisinde kıymetli markaları gibi, sinema salonu anlayışına da Sine Atlas Sinemaları ile yoluna devam ediyor.

Olive City Sine Atlas Sinemaları salon açısından oldukça geniş bir yapıya sahip. Rahatlığıyla ön planda olan koltukları size konfor sağlıyor ve aynı zamanda modern salon dizaynından da sizleri mahrum bırakmıyor. Bütünüyle son teknolojiden ilham alınarak döşenen sinema salonları, Dolby Atmos ses sistemleri ile ve ultra görüntü kalitesi sunduğu sinema perdeleriyle, siz sinema izleyicisinden takdir kazanmayı bekliyor.

Bütün konuklarına her manada konforu sunmaya çalışıp, keyifli bir zaman dilimi yaşamanızı istiyor Balıkesir Olive City Avm Sine Atlas Sinemaları. Sinema serüveninizi sonuna kadar zevke dönüştürmeyi hedefleyenOlive City Avm Sinemaları 3D geniş ve yüksek görüntü kalitelisiyle Akçay da film izleme tercihinizi eğlenceli ve neşeyle geçirebileceğiniz harika bir zaman dilimine dönüştürüyor.

Akçay Olive City sinema salonları sizlere izlediğiniz filmin her saniyesini hissettirip yaşatabilme anlayışı ile filmlerini sinema perdesine yansıtıyor. Balıkesir Olive City AVM Sinema vizyondakiler ve Balıkesir Olive City AVM Sinema Seansları ile ilgili en detaylı ve güncel bilgilere Balıkesir Akçay Olive City Avm Sine Atlas Sinemaları sayfamızdan size hazırladığımız bilgilerle kendinize ve yakınlarınıza yardımcı olabilirsiniz. Ayrıca sizin için hazırladığımız sayfamızdan salonun film saatleri, ya da zaman zaman uygulanan sinema seans değişikliklerine, en güncel vizyon filmlerine, salon bilgilerinde ki tüm ayrıntılar ve iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. Akçay Olive City sinema seansları haftanın yedi (7) günü, hafta içi ve hafta sonu ayırmaksızın hizmet veriyor.

Akçay Olive Avm sinema bilet bilgileri, bilet fiyatları, biletinizi alabilmeniz için gereken bilet işlemleri ve bilet rezervasyon gibi satın alma işlemlerinizi gerçekleştirmeniz için (266) 3843118 numaralı telefonu arayıp sorularınızı veya varsa isteklerinizi yansıtabilirsiniz. Telefonla aramalarınızda müşteri hizmeti ile haftanın 7 günü çalışma saatleri kapsamında size mutlaka yardımcı olacaktır.

Salona ulaşım konusunda Balıkesir Akçay Olive City Avm’yi de isterseniz toplu taşıma ile ziyaret edebilirsiniz. Veya isterseniz kendi aracınız ile ulaşıp otopark imkanını değerlendirebilirsiniz. Tüm bu bilgiler ve daha fazlası için sitemizden yararlanıp, bu alışveriş merkezine ilişkin bütün ulaşım-iletişim detaylarına hakim olabilirsiniz.

 

 

 

İletişim Bilgileri
Balıkesir Akçay Atlas
 Cumhuriyet Mah. 133 Sok. Olive City A.V.M. No:89 K:4 Akçay/Balıkesir
 0(266) 384-3118
Gösterimdeki Filmler(0)