Ataşehir Cinemaximum (Brandium)

Adres:

Küçükbakkalköy Mah. Dudullu Cad. Erenköy Gümrük Karşısı 23/25 Ataşehir/İstanbul

Favorilerime Ekle
Salon Hakkında

Ataşehir Brandium Sinema

Canınız sıkıldı ve bir şeyler yapmak istiyorsunuz. Sürekli monoton monoton arkadaşlarınızla dışarı çıkıp bir kafede bir şeyler içmek ya da boş boş mağaza vitrinlerine bakmak yetmiyor ancak size. Şehrin karmaşasından uzaklaşmak, bir şeylerden kendiniz soyutlamak, güzel dakikalara vakit ayırmak istiyorsanız size bir önerimiz var: Sinema. Büyük emeklerin, büyük oyunculukların, doğa harikası mekanlarda çok iyi sahnelerin sizlere yansıtıldığı bu büyülü dünya, sizleri her gün günün her saati ağırlamaya hazır. Artık günümüzde gelişen teknolojiyle hem filmler bambaşka sahnelerle hazırlanabiliyor hem de “Sinema Salonları” teknolojinin bütün nimetleriyle donatılıp izleyicilerine hazır hale getiriliyor.

 

Şehrin gürültüsünden birkaç saatliğine de olsa uzaklaşmak, gerçekten kendinizi nasıl hissetmek istediğinizle paralel olarak birçok duygu seçeneğinin hazır olduğu sinema filmleri, artık neredeyseher adımda bulunan salonlarda izlenebiliyor. İstanbul’da bulunan Ataşehir Barandium Sinema Salonları da bunların en başında gelen özel düzenlenmiş bir kurguya sahiptir. Sizleri bazen çocukluğunuza bazen eski hayatınıza bazen yaşamak istediğiniz hayata bazen de tam da kendi hayatınıza götürecek olan filmler, büyük emekler sayesinde hazırlanıp sizlere sunulmaktadır.

 

Dolby ses sistemlerinden 3D film seçeneğine, arkadaşınızla daha rahat oturacağınız çiftli koltuktan dev ekranlara kadar bütün seçenekleri barındıran sinema salonları, gerçekten eğlenmek, duygulanmak ve yaşamın sıkıntılarından kurtulmak için çok özel bir seçenek olacaktır. Zaten sinemayı illa vakit geçirme etkinliği olarak düşünmenize de gerek yok. Sanatın birçok unsurunu içerisinde barındıran ve büyük oyunculuklarla sizleri bambaşka hayal dünyasına götürebilen filmler, Ankara’da hep en güncel seanslarla sizlerle buluşur.

 

 

Artık zaman mekan fark etmeksizin hayatımızın her anında karşımıza çıkabilecek kadar fazla olan salonlar, birçok kampanyayla birleştirilerek oldukça maliyeti düşük bir etkinlik olma yolunda da başı çekmektedir. Üstelik yalnız kalmayı isteyerek tek başınıza da veya kalabalıkla güzel vakit geçirmek için neredeyse tüm arkadaş çevrenizle girebileceğiniz salonlar, cazibesiyle sizleri beklemektedir.  

Geçmişten günümüze kalmış en keyifli anlara sahne olan kültür objelerinden bir tanesi sinemadır, özellikle açık hava sinemalarının insanlar üzerinde bıraktığı etkidir. Sanatsal anlamda baktığımızda da bizleri geliştiren, gerçekten evlere keyif katan, kişisel gelişime kattığı katkının yanı sıra ülkenin kalkınmasına dahi fayda da bulunan sinema sektörü, her anlamda gelişmişlik göstergesidir. Senaryoyu yazan yazardan filmi çeken yönetmene, başrolde oynayan oyunculardan yan rollerde oynayıp oyunculuğun hakkını veren herkesin filme olan katkısı paha biçilemezdir. Bu gibi değerler de bir araya geldiğinde gerçekten kaliteli yapımlar, keyifli dakikalar geçirilecek özel filmler ortaya konmaktadır. Ortaya konan bu işler de tabi ki bir yerlerde halka, insanlara ulaştırılıyor. Bu ulaşım araçları da “Sinema Salonları”dır.

 

Artık gelişen teknolojik alt yapılar sayesinde ve montajlama teknolojisinin gelişmesiyle birlikte inanılması güç sahneler çekilmektedir. Büyük oyunculuklarla buluşan böylesine büyük sahneler, izleyiciyi de içine çekerek bambaşka dünyalara bizleri davet eder. Teknolojik gelişmişlikle özel ses sistemlerine sahip olan, konforlu koltuklarıyla rahat etmenizi sağlayan sinema salonları, neredeyse her mahalleye ulaşım kolaylığı sağlayabilecek şekilde konumlanmıştır. Yani, artık insanların sinema izlememek için ürettiği birçok bahane ortadan kalkmış olmaktadır.

 

Hafta sonları için arkadaşlarınızla keyifli vakit geçirmek istediğinizde, hafta içlerinde iş yorgunluğunu atmak istediğinizde sizleri gerçekten bambaşka dünyalara davet edip ruhunuzu dinlendirecek olan sinema filmleri,  her gün her seansta sizlere özel duygular yaşatabilecek özel emek ürünleridir.

 

Gelişen teknolojinin de katkısıyla artık herkes evinin yakınında bir şekilde istediği an sinemaya ulaşabilmektedir. Bu anlamda tabi ki gelişmişliğin timsali haline gelen İstanbul başı çekmektedir. Hemen hemen herkese yakın bir tane sinema salonu barındıran bu şehir, özel anlara tanıklık eden sinema filmleri için de önemli bir alandır. Özellikle İstanbul Anadolu Yakası’nın gelişen bölgesi olan Atşehir’de yer alan Palladium Ataşehir AVM, sinema izlemek için biçilmiş kaftandır. Teknolojisiyle sizleri şaşırtacak, konforuyla gün boyu film izleyebileceğiniz salonlarıyla sinemaseverlerle buluşan bu yapıda, keyifli anlar geçirmeniz için gereken her şey mevcuttur. 

Gösterimdeki Filmler(0)