Antakya Prima Mall Prestige

Adres:

Samandağ Yolu Üzeri Yeni Otogar Karşısı Prima Mall AVM Antakya/Hatay

Telefon: 3262901030
Favorilerime Ekle
Salon Hakkında

Antakya Prima Mall Prestige

 

 Samandağ Yolu Üzeri Yeni Otogar Karşısı Prima Mall AVM Antakya/Hatay

 0(326) 290-1030

Antakya/Hatay ilimiz içerisinde yer alan Prima Mall AVM şehrin en çok tercih edilen sinema salonlarından birine sahip. Akdeniz bölgemizde yer alan bu kalabalık şehir de herkesin gönlünce alışveriş yapıp hem de sinema gibi etkinliklerle sosyalleşebilmesi adına hizmete giren Avm ‘lerden biri olan Prima Mall Avm ’dir. Antakya ve çevresinin sıklıkla ziyaret ettiği alışveriş merkezi içinde yer alan Prestige Sinemaları gerçekleştirdiği düzenlisinema seansları ile büyük alaka görmeye devam ederek ve süreklilikle bölge halkı tarafından tercih ediliyor.

Antakya Prima Mall AVM sinema salonları vizyonda ki en güncel filmleri vizyon tarihi ile aynı anda sunup heyecanınızı daha da artmasına katkı sağlıyor. Kendisiyle aynı sınıfta yer alan diğer tüm sinema salonlarınavizyon filmlerini yayınlama ayrıcalığı ile çoktan farkını ispatlamıştır. Bir hayli rahat, konforlu ve modern mimari edilmiş salon içi ferahlığıyla ön planda olmayı başarıp siz sinemasever izleyicisinin kalbini kazanmış. Sinema salonu hizmet anlayışına en yakın bulduğu Prestige Sinema Salonlarıyla yaptıkları iş birlikteliği Prima Mall Avm Prestige Sinemaları olarak nam salmalarına sebep olup, salonlara olan rağbeti daha da arttırmıştır. Müşteri memnuniyeti öncülüğünde hizmet verdikleri için de sizlerin değerlendirmelerine doğru oranda katkı sağlamayı hedef edinip fazlasıyla önemsiyorlar.

Hatay Antakya Prima Mall Alışveriş Merkezi Prestige sinema sadece Hatay ve Antakya halkının dışında da sevilerek ziyaretçi akınına uğrayan bir sinema salonu konumundadır. Alışveriş Merkezi olması büyük avantaj sayılırken yaz kış bütün moda akımlarını inceleyip ardından bir sinema bileti ile kendinizi ödüllendirmeniz yanınıza kar kalıyor. Hem de en hoşunuza gidecek bir film ile… Sağlamış olduğu bütün bu ayrıcalıklarla sinemaseverleri kendi etrafında toplamayı başaran Prestige Sinemaları, sinema salonu anlayışına ilişkin bütün bildiklerinizi bir kenara bırakıp, profesyonel ekibinin sıcakkanlı iletişim becerisiyle tamamen ezberleri bozuyor. Koltukları geniş, rahat ve en son sistem sinema koltuklarıyla donatılmıştır. Belki de koltuklarından kalmak dahi istemeyeceksiniz… Sinema perdelerindeki kalite ise kesinlikle tecrübe etmeye değer özellikte. Ses sistemleri vegörüntü kalitesinde ivme kazanmış sistem tercihi ile en son teknolojiden faydalanıldığını ilk bakışta fark edeceğinize emin olun.

Sitemizde Prima Mall AVM Sinema Salonları `na ait sürekli güncellediğimiz film bilgilerine ve sinema seanslarına, bilet fiyatları ile bilet alma yöntemlerine vakıf olabilirsiniz. Ayrıca, sinema salonunun mevcut haber ve duyurularına veya kampanyalarına yine web sitemizden ulaşabilirsiniz. Bu salon ve diğer tüm sinema salonları hakkında en güncel bilgilere sahip olmak önemliyse sizin için, iletişim ve ulaşım bilgilerine ister telefonunuzdan veya tabletinizden, ister bilgisayarınızdan sadece küçücük bir tıkla sitemize ulaşıp sınırsızca bilgi edinebilirsiniz.

Prima Mall Prestige Sinemaları 10 sinema salonu ile oldukça yüksek bir kapasiteyi bünyesinde konuk ediyor.Alışveriş merkezi içinde 3. Katta yer alıyor ve 0 326 290 10 30 - 0 326 290 10 31 numaralı telefondan ulaştığınız takdirde sorularınıza mutlaka yanıt veriliyor. Müşteri temsilcisi tarafından yanıtlanan aramalarınızda tüm soru ve görüşlerinizi iletebileceğiniz gibi sinema seanslarıbilet fiyatlarıbilet alma ve bilet rezervasyonu işlemlerinize ilişkin sizlere yardımcı olmalarını talep edebilirsiniz.

Son olarak Avm ulaşımında ister kendi aracınız veya isterseniz toplu taşıma araçlarından yardım alarak bölgeye ulaşabilirsiniz. Ücretsiz müşteri servisi imkanından yarar sağlayabileceğiniz gibi servis saatleri ve güzergah bilgilerini size sunduğumuz web sitemizden öğrenebilirsiniz.

İletişim Bilgileri
Antakya Prima Mall Prestige
 Samandağ Yolu Üzeri Yeni Otogar Karşısı Prima Mall AVM Antakya/Hatay
 0(326) 290-1030
Gösterimdeki Filmler(0)