Antakya Palladium Cinens

Adres:

Haraparası Mah. İzzet Güçlü Sk. No:26 Palladium AVM Antakya

Telefon: 3265020202
Favorilerime Ekle
Salon Hakkında

Antakya Palladium Cinens

 Haraparası Mah. İzzet Güçlü Sk. No:26 Palladium AVM Antakya

Etkileyici bir sinema deneyimi için Antakyalıların hizmetine açılmış olan Palladium AVM şehrin kıymetli şimdilerde en kıymetlisi.  Cinens Sinemaları ile yapmış oldukları anlaşmayla Antakya Palladium AVM Sinema`da sizleri film izlemeye bekliyor. Cinens`in ilgi çeken elit sinema salonu mimarisiyle, konforlu ve geniş sinema salonları Antakya Palladium Avm`de yer almaktadır. En son sinema seansını 21:45 ‘de tamamlayan Palladium Avm Cinens Sinemaları, günün ilk seansını ise 11:00 ‘da sinema perdesine yansıtıp sizlerle buluşturuyor. Vizyon filmlerini takip eden bir sinemaseverseniz ve Antakya mevkiine ikamet ediyorsanız günün her saati sinema salonuna misafir olup tadını çıkartabilirsiniz demektir.

Palladium Avm Cinens 11 salonu ile kendisine gelen talebi fazlasıyla karşılayabiliyor. Vizyon filmleri ve alternatif diğer filmleri de sinema salonunda izleyicisi ile buluşturmayı başarıyor. Antakya Palladium Avm Cinens Sinema Salonu sizlere film seçme konusunda en iyi alternatifleri sunarak zamanınızı doğru ve eğlenceli bir hale getirmeyi amaç ediniyor. Palladium AVM Sinema Salonu filmlerine ve Palladium AVM film seanslarına sitemizden ulaşabilir ve şimdiden hangi filmi izleyeceğiniz konusunda araştırmanızı yapıp karar verebilirsiniz.

Sinema perdelerin de sunduğu eşsiz görüntü kalitesiDolby Atmos ses sistemiyle donatılmış salonları ve rahat koltukları ile Antakya Palladium Avm Cinens Sinemaları bölgede yaşayan halkın ilgisiyle vazgeçilmez hale gelmiştir. Cinens Sinemaları, kendi tarzına has salon dizaynı ile salon içinde ve ara dinlenme alanlarında ki renk seçimleri sayesinde kendinizi evinizin sıcaklığına hakim bir ortamda hissedeceksiniz.

Sinema salonu, tüm filmleri sinemaseverlerle buluşturmayı en doğru şekilde başarıyor. Bazı vizyon filmlerini bütün dünya ile aynı anda izlemenizi sağlarken, hafta içi veya hafta sonu fark etmeksizin 7 gün boyunca sinema seanslarını düzgün bir şekilde düzenliyor. İsterseniz Antakya Palladium Avmsinema seanslarına sitemiz üzerinden bakabilirsiniz.

Palladium Cinens Sinema Salonuna ulaşım bilgilerine sayfamızda detaylı olarak yer verilmektedir. Kapsamlı bilgi edinmek, bilet alma işlemlerinizbilet fiyatları için (0326) 502 01 01 telefon numarasından müşteri temsilcisi yardımı ile bilgi alabilirsiniz. Bu Avm ’ye ister kendi aracınız, ister toplu taşıma araçları ya da ücretsiz müşteri servisi bilgilerini alarak sinema salonuna rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Arzu ederseniz web sitemiz içerisinden iletişim-ulaşım bilgilerini de temin edebilirsiniz.

İletişim Bilgileri
Antakya Palladium Cinens
 Haraparası Mah. İzzet Güçlü Sk. No:26 Palladium AVM Antakya
Gösterimdeki Filmler(0)