Amasya Park Site

Adres:

Hacı İlyas Mah. Mustafa Kemal Paşa Cad No:154 Amasya Park AVM Amasya

Telefon: 3582123450
Favorilerime Ekle
Salon Hakkında

Amasya Park Site

 Hacı İlyas Mah. Mustafa Kemal Paşa Cad No:154 Amasya Park AVM Amasya

 0(358) 212-3450

Amasya da yerleşkenin tamgöbeğinde inşa edilmiş Amasya Park Avm siz misafirlerinizi karşılıyor. Amasya Park Avm sinema hizmetini sizlere Site Sinemaları markasıyla sunuyor. Amasya Park Site Sinemalarıgenişliğiyle sağladığı konfor ve şıklığıyla bütün sinemaseverleri mutlu etmeyi başarıyor. Elit kavramıyla döşenen salonları, keyifle ve mutlulukla vaktinizi geçirebileceğiniz ara dinlenme alanları ile sizi kendine bağlıyor.

Amasya Park site sinema, ses sisteminde kullandığı Dolby Digital son teknolojisi ile ürettiği ses sistemlerini kullanıyor. Öyle ki, film başladığı an bile fark edeceksiniz ses kalitesinde size sunduğu ayrıcalığı… Site sinema salonu koltuk keyfini evinizdeki rahatlığa birebir dönüştürmeyi başarmış. Verdiği rahatlıkla yerinizden kalkmak bir hayli zor olacak. Amasya Park Site sinema koltukları ile maksimum düzeyde konfor dolu bir sinema keyfi yapacağınızdan şüphe duymayın. Salonlarında çift kişilik koltuk tercihi sunan Site Sinemaları, rahatlığınız için tüm imkanları sunarak bulunduğu bölgede fark edilmek istiyor. Salon mimarisinde kullandıkları farklı dokunuşlarla göze görüşür derecede ön plana çıkan sinema, siz sinemaseverleri muhteşem bir ortamın içinde konuk ediyor. Bu kaliteli ve muhteşem atmosferi sinema salonları içerisine girip koltuklarınıza kurulduğunuzda net bir şekilde hissediyorsunuz. 2D ve 3D film özellikleri ve vizyon filmlerini perdesine yansıtan Site Sinemaları, tadına doyulmaz Popcorn patlamış mısırı, yiyecek ve içecek çeşitleriyle zenginleştirilmiş kafeteryasıyla zamanınızı değerli bir hale getiriyor.

Amasya Park Avm Site Sinemaları 5 sinema salonuyla hafta içi veya hafta sonu fark etmeksizin, haftanın her günü, sinema keyfini doyasıya çıkartabileceğiniz düzenli programıyla kendisinden beklenen hizmeti layıkıyla yerine getiriyor. Amasya Park Alışveriş Merkezi Site Sinemaları ile ilgili tüm haber ve duyuruları sizin için sitemizde yayınlıyoruz. İstediğiniz takdirde sitemizden tüm bilgilere erişebilirsiniz.

Amasya Park Avm Sinema seansları en erken 11:00 başlıyor ve en son 21:30 seansı ile sona eriyor. Bütün bu bilgiler dahil olmak üzere, salonda yayınlanan vizyon filmlerine ve seanslarına sizler için hazırladığımız sayfamız üzerinden ulaşabilirsiniz. Ve ayrıca, Amasya Park Avm sinema biletleri konusunda ki doğru ve en güncel bilgilere, bilet fiyatlarına ve bilet alma işlemlerine sinema sayfamızdan ulaşabilirsiniz. 

Amasya Park Sinema salonu veya Avm ‘ye ulaşım konusunda arzu ederseniz alışveriş merkezine kendi aracınızla gidebilirsiniz. Veya toplu taşıma araçlarından faydalanabilirsiniz. Alışveriş Merkezinin ziyaret etmek isteyen konuklarına sağladığı ücretsiz müşteri servisi imkanını kullanabilirsiniz. Ulaşım ve iletişim konusunda detaylı bilgi verdiğimiz iletişim sayfamızdan müşteri servis saatleri ile güzergahlarını bakıp inceleyebilirsiniz.

Gösterimdeki Filmler(0)