Akyazı Kültür Merkezi

Adres: Akyazı Kültür Merkezi Pazarköy Cad. Gazi Süleyman Paşa Mah. Akyazı/Sakarya
Telefon: 2646144045
Favorilerime Ekle
Salon Hakkında

Akyazı Kültür Merkezi Sinema

Günümüzde var olan koşuşturma ve telaş insanları daha sakin, daha keyifli, daha anlamlı etkinliklere yönlendiriyor. İş stresi, trafik çilesi, geçim sıkıntısı derken günler gelip gelip geçiyor. Bu devinimden sıkılan ve hayatlarına renk katmak isteyen insanlar, alternatif eğlenceler aramaya ve gerçekten anlamlı etkinliklerle vakit geçirmeye çalışıyor. Böylesine arayış içerisine girenler için tabi ki bizlerin bir önerisi olmak zorunda. Bizler sizler için gerçekten yararlı, keyifli, anlamlı işler yapmaya çalışıyoruz. Bu yüzden arayışınıza çözüm önerisi olarak sizlere beyaz perdenin asıl karşılığını, sinemayı önereceğiz. Önermemizin en büyük sebeplerinden bir tanesi tabi ki gelişen teknoloji. Çünkü teknolojiyle artık değişen ve güzelleşmeye giden birçok şeyin arasında “Sinema Salonları” da yer alıyor. Teknolojinin tüm nimetlerinden yararlanarak dizayn edilen salonlar, aynı zamanda izleyicinin çok daha fazla keyif alması amaçlanarak düzenlenir. Arkasında gerçekten çok büyük bir emek olan iştir sinema. Yazılan senaryodan yönetmenin işlerine, oyunculuklardan set ekibindeki en ufak iş yapan kişiye kadar herkes büyük bir mücadeleyle filmleri ortaya koyar. O yüzden bunu izlemesi de, yayınlaması da çok büyük bir önem taşır.

 

İzleyeceğiniz yeri de tabi ki özenle seçmelisiniz. Gerçi artık teknolojinin ve mimarinin gelişmesiyle birlikte neredeyse her noktaya aynı kalitede hizmet verebilecek salonlar açılmakta. Bunlara bir örnek de Sakarya’da yer alan Akyazı Kültür Merkezi Sinemaları’dır. Gerçekten merkezi bir lokasyonda yer alan ve teknolojik gelişmeleri takip ederek kendini sürekli geliştiren bu salonlar, izleyicinin keyif almasını amaçlayarak hareket eder ve tüm dizaynını buna uygun olarak kurgular.

 

Her günün her saatinde herkese hizmet vermeye hazır olan bu sinema salonları, en güncel yerli yabancı filmleri her noktayla aynı anda yayına alır. Oldukça teknolojik dizayn edilmiş salonlarıyla, izleyicinin rahatı için, ses sisteminden oturma düzenine kadar her objeyi izleyicisine yönelik olarak kurgulamıştır. Dünyanın öbür ucundaki gelişmeleri dahi sizlere ulaştırarak keyifli vakitler geçirebilmenizi isteyen bu salonlar, her zaman en iyiyi sunma düşüncesiyle hareket eder.

Gösterimdeki Filmler(0)