Ağrı Doğu Beyazıt Konak 3

Adres:

Büyük Ağrı Cad. Migros Üstü Doğubeyazıt/Ağrı

Telefon: 4723127935
Favorilerime Ekle
Salon Hakkında

Ağrı Doğu Beyazıt Konak 3 Sinema

Geçmişten günümüze birçok güzel anıyı beraberinde getiren bir kültürden bahsedeceğiz sizlere bu yazımızda. Çoğu zaman buluşma noktası olmuş, birçok aşkın başlangıç noktası olan, keyif dendiğinde büyük bir öncelikle insanların karşısına çıkan, birçok oyuncuyu halkın gözünde dev haline getiren sinemadan. Ancak tabi ki sizleri uzun zamanlarda sonra şehrinize gelebilecek, salona ulaşmak için birçok sıkıntıyla uğraşacağınız, izin almak için dahi kendinizden büyük fedakârlıklar verebileceğiniz eski sistem sinema günlerinden değil. Teknolojiyle bütünleşmiş, rahatlığı ve konforu bir arada sunan, vaktinizden çalmaması üzere neredeyse en yakın lokasyonunuza kurgulanmış, oldukça şık bir “Sinema Salonları”ndan bahsedeceğiz.

 

Sizlere Tarık Akan, Yılmaz Güney, Gülşen Bubikoğlu filmlerinin ne zorluklara izlenildiği birçok hikaye anlatılmıştır. Neredeyse senede birkaç kez sinemaya gitme fırsatı bulan aile büyükleriniz, yaşadıkları zorluklardan akıllarına geldikçe bahseder. Yılmaz Güney’le hırslanır, Tarık Akan’la aşık olup Gülşen Bubikoğlu’yla gülen biraz yaşı ilerlemiş yakınlarımız, şu anki kolaylıkları da düşünerek, bizlere hep, eskiden böyle miydi diye başlayan cümleler kurar. Evet artık gerçekten sinema denince akla hiçbir zorluk gelmiyor. Büyük emek harcanarak yapılan filmler, son teknolojiyle döşenmiş, evinize en yakın noktaya kurgulanmış, birçok kampanyayla birleşerek bilet fiyatlarında da kolaylık sağlanan durumlarla sizlerle buluşur. Ağrı’daki Doğu Beyazıt Konak 3 Sinema Salonları da sizlere bu gibi kolaylıkları sunarak, şehrin en merkezi noktasında, her gün günün her saati hizmet vermektedir.

 

O geride kalmış sokak sinemalarının keyfinin ayrı olmasının yanı sıra, kimse artık o zorluklarla buluşmuyor sinemayla. Çünkü artık teknolojiyle bütünleşerek çok iyi sahneler çeken sinemacılar; 3D film seçeneğiyle sizleri de içine çeken filmler ve yazdıkları hikayeyle yaşantılarınıza bir noktadan dokunabilen filmle yapmaktadır. Ve sinema salonu işletmecileri de, bir şekilde ihtiyacın da farkında olduğundan salonları ayağınıza kadar getirir. Eğer gerçekten yaşamın sıkılmışlığından kurtulmak, güzel vakit geçirmek ve bambaşka hikayelerle tanışmak istiyorsanız sinema tam da aradığınız özellikteki etkinlik olacaktır. 

 

 

Gösterimdeki Filmler(0)