Afyon Zeyland

Adres: Afyon Çıkışı İzmir Yolu 6 km Zeyland AVM K:2 Erkmen Merkez/Afyon
Telefon: 2722463022
Favorilerime Ekle
Salon Hakkında

Afyon Zeyland

 

 Afyon Çıkışı İzmir Yolu 6 km Zeyland AVM K:2 Erkmen Merkez/Afyon

 0(272) 246-3022

Zeyland Avm Afyon ilimizin ilk alışveriş merkezidirZeyland AVM içinde yer alan Zeyland Sinema Salonlarıteknolojiden yararlanılarak kurulmuş sinema salonlarıdır. Zeyland AVM Sinema 4 farklı salonuyla miminal ölçülerde sinema salonlarına sahip. Sinema perdeleriyle beklentiyi karşılamayı başaran, Dolby Digital ses kalitesi ve sistemiyle, perde görüşünüzü engellemeyen oturma düzenine hakimdir. Rahatlık veren geniş ve konforlu koltukları ile siz sinemaseverlere keyifli bir sinema deneyimi yaşatıyor.

Film izlemeyi bir mutluluk anına dönüştürmeyi başaran Zeyland AVM Sinema Salonları, iç mimarisinde kullandığı etkileyici renkleriyle, rahatlığı konfor anlayışıyla tamamladıkları salonlarıyla, olabildiğince ferah ara dinlenme alanlarındaki kafeteryası ile ziyaretçilerini sıkça ağırlamayı başarıyor. Zeyland sinemaları 4 salonuyla yayıldığı geniş alanında Afyon Zeyland Avm de siz sinemaseverlerle her yeni filmiyle kaliteli bir hizmet veriyor.

Zeyland AVM Sinema Vizyondakiler ve Zeyland AVM Sinema Seansları üzerine hazırladığımız güncel bilgilere Afyon Zeyland Alışveriş Merkezi Sinema Salonu özel sayfamızdan ulaşıp araştırmanızın boyutunu detaylandırabilirsiniz. Sizlere sağladığımız bu özel sayfamızın içerisinde salonun film saatlerinden, en güncel vizyon film bilgilerine, salon bilgilerine ve iletişim bilgilerine kadar her detay içeren bilgiye ulaşabilirsiniz. Afyon Zeyland sinema seansları haftanın yedi (7) günü düzenli aralıklarla sizlerin karşısında.

Zeyland Avm sinema bilet bilgileri, bilet alma işlemleribilet fiyatları ve bilet ön rezervasyon gibi satın alma işlemlerinizde salonun müşteri hizmetleri hattı olan (272) 2463022 telefon numarasını arayabilirsiniz. Bütün soru ve ihtiyaçlarınıza cevap verecek olan müşteri temsilcisinden yardım alırken arzu ederseniz Öğretmen ve Ögrenci indirim uygulamasına dair bilgi alabilirsiniz. Zeyland Avm sinema telefon ile müşteri hizmeti, haftanın 7 günü çalışma saatleri içinde veriliyor olduğunu unutmayınız.

Afyon Erkmen Merkez de yer alan alışveriş merkezi sinema salonuna ulaşım konusunda iletişim - ulaşımsayfamızda detaylı bilgi veriyoruz. Sitemiz üzerinden yapacağınız incelemelerde size sunduğumuz ulaşım detaylarını dikkate almanız çok daha yararlı olacaktır. Bölgeye ister kendi aracınız ile ulaşabilirsiniz, ister toplu taşıma araçlarından yararlanabilirsiniz. Ya da ücretsiz müşteri servisi ile gününüzü daha avantajlı hale getirebilirsiniz. Ücretsiz müşteri servisi saat ve güzergah bilgilerini sitemizden elde ederek sinema salonuna rahatlıkla ulaşıp harika bir sinema keyfi yaşayabilirsiniz.

İletişim Bilgileri
Afyon Zeyland
 Afyon Çıkışı İzmir Yolu 6 km Zeyland AVM K:2 Erkmen Merkez/Afyon
 0(272) 246-3022
Gösterimdeki Filmler(0)