Afyon Cinemovie Afium

Adres: İzmir Karayolu 9.Km Afium Outlet ve Eğlence Merkezi Afyon
Telefon: 2722525535
Favorilerime Ekle
Salon Hakkında

Afyon Cinemovie Afium

 İzmir Karayolu 9.Km Afium Outlet ve Eğlence Merkezi Afyon

 0(272) 252-5535

İzmir Karayolu üzerinde yer alan Afyon Afium Outlet ve Eğlence Merkezi sinema anlamında en başarılı tecrübeyi siz sinemaseverler için Cinemovie Sinemaları ile buluşturuyor.

Ziyaretçilerine 2010 yılından bu yana hizmet veren ve her türlü konforu sağlayan Afium Outlet Avm, keyfinizi sonuna kadar yerine getirirken Cinemovie Sinemaları ile bu kaliteyi sonuna kadar hissettiriyor. 8 sinema salonu ile hedeflediği kitleye ulaşmayı başaran Afium Outlet Cinemovie sinema2D ve 3D geniş ve yüksek görüntü kalitelisiyle Afyon `da film izleme seçeneğinizi lüks bir zaman dilimine dönüştürüyor. Afyon Afium Outlet ve Eğlence Merkezi Cinemovie sinema salonları, son teknolojisiyle film izlemeyi keyifli bir etkinlik haline getiriyor. İzlediğiniz her vizyon filmi ile kendinizi daha da ayrıcalıklı hissedeceksiniz. Bu sebeple, bulunduğu lokasyonun sunduğu ayrıcalıklarla en sevilen sosyalleşme merkezi olarak biliniyor.

Afyon Afium Avm Cinemovie, geniş ve rahat koltuklarıyla size sağlıkla oturup keyif yapabileceğiniz bir konfor sağlıyor. Salon içi mimarisinde modernizmden sizleri mahrum bırakmayan Cinemovie, tüm teknik detayları düşünüp son teknoloji ile donatılan sinema salonlarında ultra kalite ses sistemleri ve maksimum görüntü kalitesi sunduğu sinema perdeleriyle, sinema tutkunlarından hak ettiği övgüyü kazanmayı başarıyor. Tüm amacı yüzde yüz, koşulsuz müşteri memnuniyeti olan Afium Cinemovie  sinema keyfi için tek doğru adresiniz.

Afium AVM Sinema vizyondakiler ve Afium AVM Sinema Seansları ile ilgili kapsamlı ve güncel bilgilere sizin için hazırladığımız özel sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Sizin için hazırladığımız araştırmanıza yönelik bu sayfamızda sinema salonlarında yayınlanan güncel vizyon filmlerine,  film seans saatlerine, salon bilgilerine ve iletişim bilgilerini elde edebilirsiniz. Afium Avm Cinemovie sinema seansları hafta içi veya hafta sonu fark etmeksizin, haftanın yedi (7) günü siz sinemasever konuklarını sinema perdesiyle karşı karşıya getirip buluşturuyor. İlk sinema seansına 11:00 `de başlayan Afium Cinemovie Sinemaları, en geç sinema seansı olarak da 21:30 seansıyla günü kapatıyor.

Daha fazla bilgi sahibi olmak için, Afium Cinemovie sinema bilet bilgileri, biletinizi temin etmeniz için gereken işlemleri, bilet fiyatları ve bilet ön rezervasyon gibi satın alma işlemlerini telefonla ulaşarak gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için (272) 252 55 35 telefon numarasını aramanız yeterli olacaktır. Anfium Avm Cinemovie sinema telefon ile müşteri hizmeti haftanın 7 günü çalışma saatlerinde sizlere yardımcı olmak için aramalarınızı yanıtlıyor. Bol heyecanlı ve güzel saatler için hepinize şimdiden iyi seyirler.

İletişim Bilgileri
Afyon Cinemovie Afium
 İzmir Karayolu 9.Km Afium Outlet ve Eğlence Merkezi Afyon
 0(272) 252-5535
Gösterimdeki Filmler(0)