Afyon Cinemaximum (Park Afyon)

Adres:

Güvenevler Mah. Mareşal Fevzi Çakmak Bulvarı 2096 Sok. No:2 Afyon

Favorilerime Ekle
Salon Hakkında

Afyon Cinemaximum (Park Afyon)

 Güvenevler Mah. Mareşal Fevzi Çakmak Bulvarı 2096 Sok. No:2 Afyon

 

Şık ve çağdaş mimarisi, kalitesiyle güven veren markaları bir araya getiren Park Afyon içerisinde yer alan Park Afyon AVM Cinemaximum Sinema Salonları bölge halkının sinema ihtiyaçlarını başarıyla karşılayacak bir salon olma özelliğine sahip. Birbirinden ferah ve modern 8 sinema salonu ile Park Afyon Sinema bütünsinemaseverlere güncel ve vizyon da ki filmleri sinema salonlarında izleyicilerine sunuyor. Hafta içi veya hafta sonu fark etmeksizin haftanın her günü saat 10:45 ile en geç 23:45 sinema seanslarını sizler için yayınlıyor.

 

Sinema salonlarının işletme yönetimi Cinemaximum Sinemaları tarafından yapılan toplam 8 salonu sürekli olarak ziyaretçi akınına uğrayan bir sinema komplexi durumunda. Park Afyon Cinemaximum Sinemaları son teknoloji ile donatılmış sinema salonlarına sahip olmanın yüksek avantajıyla izleyicisini konuklarının tüm beğenisini kazanmayı başarıyor. Park Afyon Sinema Salonu 2D ve 3D geniş ve yüksek görüntü kaliteli sinema perdeleriyle, son teknoloji Dolby Digital Atmos ses sistemleri ve rahatlığıyla sizleri mest eden geniş koltukları ile sinemaseverler tarafından salonun her köşesinden eşit kalitede görüntü ile ses alabilmeyi sağlıyor.Sık sık tercih edilen ve sevilerek ziyaret edilen bir mekan olmasının nedenlerinden bir kaçı da budur.

Afyon ilimizde yer alan Park Afyon Cinemaximum Sinema saatleri, sürekli olarak aktif bir şekilde güncellenen film seansları, film ve salon bilgileri ile bilet fiyatları gibi sorularınız için 0272 222 09 20 sinema iletişim hattını arayıp müşteri temsilcisinden yardım alabilirsiniz. Tabi ki çalışma saatleri içerisinde arayabileceğiniz bu iletişim numarası ile bilet alma işlemleri, bilet rezervasyon işlemleri içinde en doğru bilgiyi öğrenebilirsiniz. Park Afyon Cinemaximum Sinemalarının iletişim hattını kullanarak, dilerseniz ön rezervasyon süresini de sorup programınızı bu bilgilere göre düzenleyebilirsiniz.

Park Afyon Sinema Salonlarına ulaşımınız oldukça kolay ve rahat olacaktır. İlin merkezinde yer alan alışveriş merkezi, kendi aracınız ile ziyaret edebilir, toplu taşıma araçlarını kullanabilir veya Park Afyon AVM ücretsiz müşteri servislerini kullanarak ulaşabilirsiniz. Ulaşım ve iletişim konusunda detaylı bilgilere aşağıda yer alan iletişim sayfamızdan faydalanabilirsiniz. Ya da Park Afyon Alışveriş ve Yaşam Merkezi Cinemaxium Sinemaları özel sayfamızı ziyaret edip, sizin için hazırladığımız tüm bilgilerden faydalanabilirsiniz.

 

 

Gösterimdeki Filmler(0)