Adapazarı Cinemaximum (Serdivan)

Adres:

Arabacı Alanı Mah. Mert Sokak No:25 Serdivan Alışveriş Merkezi Serdivan/Sakarya

Favorilerime Ekle
Salon Hakkında

Adapazarı Cinemaximum (Serdivan)

 

 Arabacı Alanı Mah. Mert Sokak No:25 Serdivan Alışveriş Merkezi Serdivan/Sakarya

 0(264) 222-1111

Sakarya Serdivan da herkesin alışveriş yapıp, sinema gibi etkinliklerle sosyalleşebilmesine yönelik hizmete giren Serdivan Avm hafta sonlarınızın adeta gözdesi. Sakarya ve çevresinin sıkça ziyaret ettiği Serdivan Avmiçinde yer alan Cinemaximum Sinema salonu gerçekleştirmiş olduğu düzenli sinema seansları ile büyük alaka görüyor ve sıklıkla bölge halkı tarafından tercih edilip ziyaret ediliyor.

Serdivan AVM sinema salonları vizyon filmleri ile siz sinema izleyicisinin karşısına çıkıyor. Yayınladığı filmlerivizyon tarihi ile aynı anda sunmaya çalışıp heyecanınızı daha da yükseltmeye çalışan Serdivan Avm Cinemaximum Sinemaları sürekli ziyaret edilen bir sinema salonudur. Kendisiyle aynı sınıfta yer alan diğer sinema salonlarına vizyon filmlerini sunduğu konforla bir araya getirip harmanlayarak ayrıcalığının fark ettiriyor. Konforu ön planda tutmaya çalıştıkları salonlarında modern mimariden esinlenildiğinin altını çizmek isteriz. Sinema salonları içerisinde havadar olması açısından yüksek tavanlarıyla izleyicisine fazlasıyla ferahlık sağlanmış. Serdivan Avm ‘nin Cinemaximum Sinema Salonlarıyla yapmış oldukları iş birlikteliği Sakarya Serdivan Avm Cinemaximum Sinemaları olarak marka değerini her geçen gün daha da katlıyorlar.

Serdivan Alışveriş Merkezi Cinemaximum sinema sadece bulunduğu bölge halkının beğenisi ve tercihi dışında da fazlasıyla sinema izleyicisi akınına uğrayan bir salondur. Alışveriş Merkezi içerisinde yaz kış tüm zamanlar boyunca hem alışveriş yapabilecek hem de alışverişinizin ardından biraz nefeslenmek için kendinizi sinema salonunda bulabilirsiniz. Ve elbette ki hoşunuza gidecek bir film eşliğinde… Sağladığı güzel ayrıcalıklarıyla siz kıymetli sinemaseverleri kendi çatısı altında toplamayı başaran Serdivan Cinemximum Sinemaları, profesyonel ekibinin sıcakkanlı yaklaşımıyla standart bir sinema salonu anlayışından sıyrılıp tüm ezberleri bozuyor. Limitsizce konfor sunmaya çalıştıkları konuklarına geniş koltukları ile rahat ettirirken bu koltuklardan kalkmak istemeyeceksiniz. Sinema perdelerindeki kalitesiyle gördüğünüz her sahneyi gerçekmişçesine izletiyor. Yani bir anlamda ses sistemleri ve görüntü kalitesi ile en son teknolojiden faydalanıldığını hemen fark edeceksiniz.

Web sitemiz içerisinde Sakarya Serdivan Alışveriş ve Yaşam Merkezi Cinemaximum Sinemaları `na ait özel sayfamızdan sürekli güncellediğimiz sinema seanslarına, bilet fiyatları ile bilet alma yöntemlerine vakıf olabilirsiniz. Sinema salonunun mevcut haberleriyle duyurularına, varsa kampanyalarına yine web sitemizden ulaşabilirsiniz. Serdivan Avm Cinemaximum Sinemaları ve diğer tüm sinema salonları hakkında en güncel bilgiler için telefonunuzdan veya tabletinizden ya da bilgisayarınızdan ulaşıp size sunduğumuz bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Alışveriş merkezi içinde 2. Katta yer alan salona (264) 2221111 numaralı telefondan ulaştığınızda yetkili müşteri temsilcisi sorularınıza yanıt veriyor olacaktır. Konusunda uzman müşteri temsilcisi tarafından karşılanan aramalarınızda tüm soru ve görüşlerinizi iletebilir ve sinema seanslarıbilet fiyatlarıbilet almabilet rezervasyonu işlemlerinize ilişkin sizlere yardımcı olmalarını talep edebilirsiniz.

Avm ‘ye olan ulaşımınızda ister kendi aracınız veya isterseniz toplu taşıma araçlarından yardım alarak bölgeye ulaşabilirsiniz. Ücretsiz müşteri servisi imkânından yararlanabileceğiniz gibi ‘’ücretsiz müşteri servis saatleri ve güzergâh bilgileri’’ni size sunduğumuz bu sitemizden öğrenebilirsiniz.

İletişim Bilgileri
Adapazarı Cinemaximum (Serdivan)
 Arabacı Alanı Mah. Mert Sokak No:25 Serdivan Alışveriş Merkezi Serdivan/Sakarya
 0(264) 222-1111
Gösterimdeki Filmler(0)