Adapazarı Cinemaximum (Ada)

Adres:

Ada AVM Yeni Sakarya Cad. No:324 54200 Erenler/Sakarya

Favorilerime Ekle
Salon Hakkında

Adapazarı Cinemaximum (Ada)

 Ada AVM Yeni Sakarya Cad. No:324 54200 Erenler/Sakarya

 0(264) 242-1500

Sakarya Ada Avm bölgede yaşayan halkın her fırsatta ziyaret ettiği bir alışveriş merkezidir. Ada Avm içinde yer alan Cinemaximum Sinema Salonları teknolojiden fazlasıyla yararlanılarak kurulmuştur ve gayet başarılı sinema salonlarıdır. Ada AVM Sinema toplamda 10 farklı sinema salonuyla kendine yakışabilecek ölçülerde salon hacmine sahip. Sinema perdeleriyle kendisinden beklenen beklentiyi doğru oranda karşılayan salonlarıDolby Atmos ses kalitesi ve sistemiyle donanım sağlanmıştır. Salon içerisinde her hangi bir yerden perde görüşünüzü engellemeyen oturma düzenine hâkimdir. Rahatlığınızı düşünüp buna önem veren geniş ve konforlu koltukları ile siz sinemaseverlere keyifli bir sinema deneyimini Sakarya Ada Avm Cinemaximum Sinemaları ile tattırıyor.

Film izlemeyi hem sevdiklerinizle veya yeni arkadaşlarınızla sosyalleşme anına dönüştüren, hem de güzel vakit geçirebileceğiniz bir mutluluk anına dönüştürmeyi başaran Ada AVM Sinema Salonları, salon içerisindeki tasarımı, kullandığı etkileyici renkleriyle, ara dinlenme alanlarındaki kafeteryası ile ziyaretçilerini misafir ediyor.Cinemaximum sinemaları 10 sinema salonuyla yer aldığı geniş alanda Ada Avm de siz sinemaseverlere kaliteli bir hizmet sunuyor.

Sakarya Ada AVM Sinema Vizyondakiler ve Sakarya Ada AVM Sinema Seansları ile ilgili hazırladığımız güncel bilgilere Ada Alışveriş ve Yaşam Merkezi Cinemaximum Sinemaları özel sayfamızdan ulaşıp araştırmanızın boyutunu genişletebilirsiniz. Sizler için sağladığımız bu özel sayfamızda salonun film saatlerinden, en güncel vizyon film bilgilerine, salon bilgilerine ve iletişim bilgilerine kadar her detaylı bilgiyi edinebilirsiniz. Sakarya Ada Cinemaximum sinema seansları haftanın her günü düzenli aralıklarla siz sinemaseverlerin karşısında.

Ada Avm sinema bilet bilgileri, bilet alma işlemleribilet fiyatları ve bilet ön rezervasyon gibi satın alma işlemlerinizde size yardımcı olmaları için (264) 2421500 telefon numarasını arayabilirsiniz. Sorabileceğiniz bütün soru ve ihtiyaçlarınıza cevap verecek olan müşteri temsilcisinden yardım almanız sizler için hayli faydalı olacaktır. Arzu ederseniz kampanyalar kapsamında Öğretmen ve Öğrenci indirim uygulamasının mevcut olup olmadığına dair bilgide edinebilirsiniz. Ada Avm sinema telefon ile müşteri hizmeti, haftanın 7 günü çalışma saatleri içinde uzman kişiler tarafından bilgi edinmenizi sağlayacaktır.

Sakarya Ada Alışveriş ve Yaşam Merkezi sinema salonuna ulaşım konusunda iletişim - ulaşımsayfamızdan detaylı olarak bilgi veriyoruz. Bölgeye ister kendi aracınız ile ulaşabilirsiniz, isterseniz toplu taşıma araçlarından yararlanabilirsiniz, karar sizin! Ya da ücretsiz müşteri servisi ile ulaşımınızı daha karlı hale getirebilirsiniz. Ücretsiz müşteri servisi saat ve güzergâh bilgilerini sitemizden elde ederek sinema keyfinizi ikiye katlayabilirsiniz.

İletişim Bilgileri
Adapazarı Cinemaximum (Ada)
 Ada AVM Yeni Sakarya Cad. No:324 54200 Erenler/Sakarya
 0(264) 242-1500
Gösterimdeki Filmler(0)