Adana Optimum Avşar

Adres:

Hacı Sabancı Bulvarı Optimum AVM NO:28 Yüreğir/Adana

Telefon: 3223333383
Favorilerime Ekle
Salon Hakkında

Adana Optimum Avşar

Adana Yüreğir ‘de faaliyet gösteren Optimum Avm içerisinde yer alanAvşar Sinema Salonları teknoloji olanaklarından faydalanarak hizmete geçmiş bir mekandır. Optimum AVM Sinema 2011 yılında kapılarını açtığı günden bu yana konuklarına sinema salonu hizmeti sunuyor. Sinema perdelerinde izleyicisine sağladığı kalitesiyleDolby Digital ses ve görüntü sistemi, salonun içerisinde hiçbir yerden perde görüşünü engellemeyen oturma düzeni siz sinemaseverlere güzel bir sinema seansı yaşatıyor.

Film izlemeyi, salonlarında sundukları konforla sonsuz bir keyfe dönüştüren Optimum AVM Sinema Salonları, salon içinde uyguladıkları mimarisi, eksiksiz konforuyla ve huzur dolu olmaya çalışan salonlarıyla, bir hayli rahat edebileceğiniz ara dinlenme alanları ile kafeteryası sizlerin gerçek anlamda beğenisini toplamayı başarıyor.

Optimum AVM Sinema vizyondakiler ve Optimum AVM Sinema Seansları hakkında sürekli güncellenen en aktüel bilgilere Adana Yüreğir Optimum Alışveriş Merkezi Sinema Salonu özel sayfamızdan istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Sizin için hazırladığımız bu özel sayfamızdan salonun film saatlerine ulaşabilirsiniz ve kendiniz için uygun olan seanslardan birini seçebilirsiniz. En güncel vizyon filmlerine dair bilgileri sunduğumuz sayfamızda aynı zaman da salon bilgileri ve iletişim bilgileri sizin bilgilendirilmeniz için sitemizde yer alıyor olacak. Optimum Avm Avşar sinema seansları haftanın yedi (7) günü dopdolu sinema seanslarıyla karşınıza çıkıyor. Şimdilik en erken 11:00 `de başlayan seansları akşam saatlerine kadar devam ediyor ve en geç seans saati olarak 22:00 seansını siz sinema izleyicisinin hizmetine sunuyor.

Optimum Avm sinema bilet bilgileri, bilet alma işlemlerinizdeki kolaylıklar, bilet fiyatları ve varsa biletiniz içinön rezervasyon gibi satın alma işlemleriniz için Adana Yüreğir Optimum Avm Avşar Sinemaları müşteri iletişim hattı olan  (322) 333 33 83 numaralı telefonu kullanabilirsiniz. Adana Yüreğir Optimum Alışveriş Merkezi Avşar Sinemaları ile ilgili haftanın 7 günü çalışma saatleri içinde dilediğiniz tüm sorularınıza karşılık alabilirsiniz.

Bölgeye ulaşım bilgilerine sayfamızda detaylı olarak yer verdiğimiz Adana Optimum Alışveriş ve Yaşam Merkezi ile ilgili sitemizden yardım alabileceğinizden şüpheniz olmasın. Ücretsiz müşteri servisi imkanını ziyaretçilerine sunan alışveriş merkezine ister kendi aracınızla, veya isterseniz toplu taşıma araçları ile ulaşımınızı gerçekleştirebilirsiniz. Ücretsiz müşteri servisi bilgilerini sitemizden edinerek sinema salonunu rahatlıkla gidebilirsiniz. Adana Optimum Alışveriş Merkezi içerisinde hesaplı bir alışverişin ardından, Optimum Avm Avşar Sinemaları ile güzel bir film keyfi için şimdiden iyi seyirler.

Gösterimdeki Filmler(0)