Adana Cinemaximum (M1 Merkez)

Adres:

Öğretmenler Bul. M1 AVM No:6 Seyhan/Adana

Favorilerime Ekle
Salon Hakkında

Adana Cinemaximum (M1 Merkez)

Adana da, şehrin merkez noktasında inşa edilmiş olan Adana M1 Avm,Seyhan ‘da siz misafirlerinizi karşılıyor. Adana M1 Avm sinema hizmetiniCinemaximum markasıyla sağlıyor. Bölgeye olan ulaşımoldukça pratik ve rahat ulaşılabilir bir seviyededir. Kendi aracınız ile ulaşabilirken, isterseniz toplu taşım araçlarını da tercih edip hepsini kullanarak hızlıca ulaşımınızı sağlayabilirsiniz.

Seyhan ‘da hizmete açılan Adana M1 Cinemaximum genişliği ve şıklığıyla beraber yüksek konforu ile bütün sinemaseverleri mutlu etmeyi başarıyor. Şık kavramıyla döşenen salonları, keyifle vaktinizi geçirebileceğiniz ara dinlenme alanları ve her salonuyla konuklarının tam anlamıyla beğenisini kazanıyor. Tadına doyulmaz Popcorn  ve içecekleriniz için hizmetinize sunulmuş kafeteryasıyla taleplerinizi tam anlamıyla karşılayıp, zamanınızı daha değerli bir hale getiriyor.

M1 Avm Cinemaximum sinemases sisteminde Dolby Digital teknolojisini kullanıyor. Cinemaximum sinema salonu koltuk keyfini evinizdeki rahatlığa dönüştürmeyi sizin için başardı. Bu rahatlığıyla yerinizden kalkmak çok zor olacak gibi görünüyor. Adana Seyhan M1 Avm Cinemaximum  sinema koltukları ile konfor dolu bir sinema keyfi yapacağınızdan asla şüphe duymadan bize güvenmenizi öneririz. Salonlarında çift kişilik koltuk tercihinde de size sunan Cinemaximum Sinemaları, rahatlığınızı ikiye katlamanız için tüm imkanları sunarak, diğer tüm sinemaların arasından en beğenilip fark edilen olmayı hedefliyor. Salon mimarisinde kullandıkları renk tercihleri ile tüm atmosferi bambaşka bir boyuta taşıyıp siz sinemaseverleri muhteşem bir atmosferin içine alıyor. Bu muhteşem atmosferi, sinema salonlarının içerisine girip koltuklarınıza kurulduğunuzda bizzat net bir şekilde hissedip yaşayacağınızı bilmelisiniz. 2D ve 3D film özellikleri ve vizyon filmlerini perdesine tüm dünya ile aynı anda yansıtan Cinemaximum, ayrıcalığınızı daha da arttırıyor. Adana M1 Avm Cinemaximum Sinema9 salonuyla yayınladığı filmlerin popülerliğiyle tüm koltuklarını dolduruyor. Salonlarında ki geniş kapasiteyle konuklarını ağırlayıp filme doymanızı başarıyor.

Gösterimdeki Filmler(0)