Kötü Kedi Şerafettin

| 82 dakika
Vizyon Tarihi: 05 Şubat 2016
İzlediklerime Ekle
Favorilerime Ekle
Filmin Hikayesi

Sefahati meşhur, marazı bol Beyoğlu’nda geçen bir İstanbul serüveni! Alelade bir Mart sabahı, kahramanların en antisi, kedilerin en fenası Kötü Kedi Şerafettin, kadim yancıları Fare Rıza ve Martı Rıfkı ile akşama mangal hazırlığı yapmaktadır. Ne var ki evdeki hesap çarşıya uymaz… Şero, aynı gün, babası Tonguç tarafından evden kovulacağı, göz koyduğu manitanın ölümüne sebep olacağı, bir dizi düşmanının saldırısına uğrayacağı, hayatında ilk kez aşık olacağı, baba olduğunu öğrense de kabullenemeyeceği gibi, mangal planları da bu “ufak aksiliklerle” altüst olacaktır. Çözüm Rıza’dan gelir: bundan böyle hayvan değil insan gibi düşünmeleri gerekmektedir. İşte bu, o meşum gecenin ve bir oğulun babaya dönüşmesinin hararetli, hareketli, kavgalı dövüşlü, kahkaha ve gözyaşı ile bezeli inanılmaz hikâyesidir. Bülent Üstün’ün yazıp çizdiği kült çizgi roman dizisinden, Türkiye’nin en büyük animasyon stüdyosu Anima’nın yapımıyla perdeye uyarlanan Kötü Kedi Şerafettin ye...

Tüm Yorumlar(4)

Güvenlik Kodu
Gönder
 • Kzkrnes
  Ailecek izlediğimiz bol kahkahalı eğlenceli bir film.kötü kedi Şerafettin hayal kırıklığı yaratmaya bol eğlenceli başarılı bir animasyon olmuş.
  00
 • Enjoy34
  Anmasyon filmlerini pek sevmem ama bu hoşuma gitmedi değil gayette başarılı özellikle karakterlerı canlandıran sesler
  00
 • musti
  Kötü kedi şerafettin gayet başarılı bu hafta sonu cocuklarımla beraber gidicez hadi hayırlısı
  10
 • osm
  Filmin fragmanlarından iyi bir animasyon filmi olduğunu belli ediyor türk yapımı olmasıda gayet iyi böyle sinema sektörüne türk filimlerinin daha fazla olması lazım başarılar.
  20