Yılın Merakla Beklenen Filmi: Hayalet Avcıları 3
 • Yılın Merakla Beklenen Filmi: Hayalet Avcıları 3
  01 Haziran 2016

  Yılın Merakla Beklenen Filmi: Hayalet Avcıları 3

  Bu senenin en çok merak edilen ve vizyona girmesi büyük sabırsızlıkla beklenen filmlerin başında gelen Hayalet Avcıları 3 (Ghostbusters 3), 29 Temmuz`da sinemalarda yerini alıyor. Bilim kurgu, aksiyon ve komedinin bir arada yer aldığı filmde Kristen Wiig ,  Melissa McCarthy ,  Kate McKinnon , Leslie Jones ,  Chris Hemsworth isimleri görürken, senaryo da Dan Aykroyd ,  Harold Ramis ,  Paul Feig ,  Katie Dippold ve yönetmen koltuğunda da Paul Feig yer alıyor.

  Yapımcılığını Dan Aykroyd  ve Ivan Reitman `ın üstlendiği ABD yapımı filmin konusu Hayaletlerin gerçekten var olduğunu anlatan bir kitap yazan Erin Gilbert (Kristen Wiig) ve Abby Yates (Melissa McCarthy) eserleriyle ses getirememişlerdir. Kitabın üzerinden birkaç yıl geçtikten sonra Gilbert Columbia Üniversitesi`nde hocalık yapmak için kabul aldığında yazdığı bu kitap ortaya çıkar ve akademik camiada alay konusu olur.

  Ancak hayaletler Manhattan`a musallat olduğunda dünyayı kurtarmak için Gilbert, Yates, mühendis Jillian Holtzmann (Kate McKinnon) ve metroda çalışan Patty Tolan (Leslie Jones) güç birliği yapacaktır.


  Orijinal filmin tam 32 yıl ardından gösterime girecek Hayalet Avcıları`nda yepyeni bir ekiple birlikte resepsiyonist Kevin (Chris Hemsworth) gibi yeni karakterler yer alıyor. 

   

Tüm Yorumlar(2)
Güvenlik Kodu
Gönder
 • Kzkrnes
  hangimiz sevmedikki.. sabırsızlıkla bekliyorum...
 • byercet
  Bilim kurgu, aksiyon ve komedinin bir arada yer aldığı bu film kaçmaz.