Temmuz`da Buz Devri Başlıyor!
 • Temmuz`da Buz Devri Başlıyor!
  01 Haziran 2016

  Temmuz`da Buz Devri Başlıyor! 

  Yılın animasyon ve komedi dalında en çok beklenen filmlerin başında gelen Buz Devri 5: Büyük Çarpışma vizyona giriyor. Serinin ilk 4 filmine nazaran çok daha heyecanlı çok daha kaliteli animasyonlara sahip olan film sinemaseverlerce sabırsızlıkla bekleniyor. Totalde 3 milyonu aşan fragman gösterimi, her yerde yayınlanan afiş ve görselleri ile film şimdiden salonların favorisi durumunda.

   

   

  Yönetmen koltuğunda Mike Thurmeier,  Galen T. Chu nin oturduğu film 99 dakika sürüyor ve baştan sona animasyon ve inanılmaz ses efekleri ile dolu. Seslendirme de ise tanıdık sesler bizi bekliyor; Jennifer Lopez ,  Queen Latifah ,  Simon Pegg ,  John Leguizamo ,  Jessie J . Tabiki bu sesler Türkçe dublajda yer almıyacak. 

  Buz Devri 5: Büyük Çarpışma` nın konusuna gelince Scrat`in meşe palamudunun peşindeki bitmeyen takibi, bu kez Dünya`nın dışına çıkmasına neden olur. Ancak Scrat, birtakım şanssız tesadüfler sonucunda dünyayı yok edebilecek olaylar zincirini başlatır. Dünyaya çarpacağı kaçınılmaz olan göktaşından kaçabilmek için Manny, Sid, Diego ve arkadaşları, daha önce hiç görmedikleri yerler ve yaratıklarla karşılaşacakları bir yolculuğa çıkarlar.

  Şimdiden iyi seyirler dileriz...

   

  Buz Devri 5: Büyük Çarpışma Film Fragmanı

Tüm Yorumlar(3)
Güvenlik Kodu
Gönder
 • Kzkrnes
  bu filmin serisi ni yeniden izleyebilirim buz devri animasyon bazındaki gördüğüm ve izlediğim en iyi flimler arasında..
 • Enjoy34
  Büyük küçük herkesi ekrana kitleyen, herkesi gülmeye doyuran ve hiç izlenmekten bıkılmayan bi animasyon serisi. Sabırsızlıkla bekliyoruz seni..
 • Erdigiovanni
  Bir palamut uğruna ne canlar gitti .:) Çıksada izlesek