Sihirbazlar Çetesi Geri Dönüyor; Sihirbazlar Çetesi 2
 • Sihirbazlar Çetesi Geri Dönüyor; Sihirbazlar Çetesi 2
  02 Haziran 2016

  Sihirbazlar Çetesi Geri Dönüyor; Sihirbazlar Çetesi 2 

   

  10 Haziran`da vizyona girecek olan Sihirbazlar Çetesi 2 bu senenin en çok merak edilen filmleri arasında bulunuyor. ABD yapımı filmin yapımcılığını Alex Kurtzman ve  Roberto Orci üstleniyor. Aksiyon, Gerilim, Gizem ve Komedi`nin bir arada yer aldığı filmi oyuncuları arasında Morgan Freeman ,  Daniel Radcliffe ,  Mark Ruffalo , Michael Caine  ve  Woody Harrelson yer alıyor.

  Sihirbazlar Çetesi 2`nin yönetmen koltuğunda daha önce Justin Bieber`s Believe ve Sokak Dansı 4 filmlerinden tanıdığımız Jon M. Chu oturuyor.  

  İlk filmden süre gelen heyecan serinin ikinci filminde aynen devam ediyor. İlk filmde FBI`ı alt edip yaptıkları Robin Hood`u hatırlatan eylemlerle halkın sevgisini kazanmayı başaran Dört Atlı, 3 yıl sonraki ikinci macerasında çok daha zor bir işi başarmaya çalışacak. Danny, Merritt, Jack ve Lula, çok zeki ve güçlü bir teknoloji devinin tehdidiyle imkansız bir soygunu gerçekleştirmeye zorlanır. Tek umutları, daha önce yapılmamış türden bir sihirbazlık numarasıyla adlarını temize çıkarmaktır.

  Film 10 Haziran `da ülkemizde vizyona girecek ve hatırı sayılır bir gişe yapması bekleniyor.
  İyi seyirler...

   

   

Tüm Yorumlar(2)
Güvenlik Kodu
Gönder
 • Kzkrnes
  filmin ilkinde tv karşısında çekirdek yemekten bayılcaktık.. çok etkileyici ve sürükleyici bir filim sihirbazlar çetesi.. ilkinde aldığım keyfi umarım 2.sinde de alırım..
 • Erdigiovanni
  İlk filmi sihirbazlar çetesi iyiydi.Umarım ikinci Filmden de aynı tadı alırız.Filmler biraz göreceli olsa da beğenileceğini umuyorum .