Kurtuluş Günü 2: Yeni Tehdit Geri Sayıma Girdi...
 • Kurtuluş Günü 2: Yeni Tehdit Geri Sayıma Girdi...
  01 Haziran 2016

  Kurtuluş Günü 2: Yeni Tehdit Geri Sayıma Girdi...

   

  Bilim kurgu, aksiyon ve macera severlerin vaz geçilmez filmi Kurtuluş Günü 2. filmi ile vizyona geliyor. Kurtuluş Günü 2: Yeni Tehdit 24 Haziran`da sinemaseverler ile buluşuyor. ABD yapımı filmin yönetmen koltuğunda Roland Emmerich oturuyor. Filmin seneristleri ise Roland Emmerich  Nicolas Wright  Dean Devlin Carter Blanchard  James A. Woods `dan oluşur. Baştan sona aksiyonun ve heyecanın eksik olmadığı filmin oyuncuları ise William Fichtner  Liam Hemsworth  Charlotte Gainsbourg  Jeff Goldblum  Bill Pullman.

  Filmin özetine gelince Kurtuluş Günü`nün üzerinden 20 yıl geçmiştir ve tüm dünya devletleri birlikte çok daha gelişmiş bir savunma sistemini kullanmaktadır. Hatta Ay`a da bir üs yapılmıştır. Ancak mağlup olmalarından hemen önce uzaya yardım çağrısı yapan yaratıkların çağrısı alınmıştır ve uzaylılar bu sefer çok daha güçlü bir şekilde yeniden dünyaya saldıracaktır.

  Filmin afişi, görselleri ve fragmanı filmi bekleyenleri fazlası ile heyecanlandırmış durumda. Filmin fragmanı totalde 20 milyondan fazla izlenmiş durumda ve film tüm dünyada heyecanla beklenen filmlerin başında geliyor. 

  Türkiye`de de tüm salonlarda vizyona girmesi beklenen Kurtuluş Günü 2 filmi otoriteler tarafından başarılı bulunmakta ve özellikle aksiyon, macera ve bilim kurgu severlere tavsiye edilmektedir. 

  İyi Seyirler...

   

  Kurtuluş Günü 2: Yeni Tehdit Film Fragmanı 

   

   

Tüm Yorumlar(2)
Güvenlik Kodu
Gönder
 • Kzkrnes
  kurtuluş günü 2 ilki kadar güzelmi bilmiyorum ama izlemeyenlere ilkini kesinlikle tavsiye ederim..ve bu filmide sabırsızlıkla izlemeyi bekliyorum..
 • sevda
  Sabırsızlıkla beklediğim bir film. Eşimle birlikte keyifle izlemeyi hedefliyoruz.