10 Haziran`da Korkuya Hazır Olun; Korku Seansı 2
 • 10 Haziran`da Korkuya Hazır Olun; Korku Seansı 2
  01 Haziran 2016

  10 Haziran`da Korkuya Hazır Olun; Korku Seansı 2 

   

  Korku severler için muhteşem bir yapıt daha vizyona giriyor. Serinin ilk filmine nazaran çok daha ürkütücü sahnelere sahip olacak filmimiz; Korku Seansı 2. Gerilim ve Korku türünün son zamanlarda en iyi filmi olan Korku Seansı 2 ülkemizde 10 Haziran 2016 `da vizyona giriyor. Salonlarda buz gibi bir havanın eseceği filmde ise Vera Farmiga  Patrick Wilson  Frances O`Connor Madison Wolfe  Franka Potente baş rollerde yer alıyor. 

   

  Senaryosunu James Wan  David Johnson  Chad Hayes  Carey Hayes `in üstlendiği filmde yönetmen koltuğunda James Wan oturuyor. ABD yapımı filmin şimdiden birden fazla posteri ve görselleri sitelerde dolaşmaya başlarken, fragmanı da milyona dayanan bir izlenme sayısı yakalamış durumda. 

  Filmin konusuna gelince oldukça gerilim ve korku had saffada yer alıyor. 1977`de İngiltere`de yaşanan bir olaydan esinlenerek çekilen film günümüze uyarlanmıştır. Paranormal olayları incelemeye devam eden Lorraine (Vera Farmiga) ve Ed (Patrick Wilson) çifti, bu sefer Londra`nın kuzeyindeki Enfield bölgesine araştırmaya gidiyor. Eşinden boşanmış Peggy Hodgson (Frances O`Connor) yaşları 7 ile 13 arasında değişen 4 çocuğuyla birlikte büyük bir eve taşınır. Bir süre sonra çocuklar geceleri hareket eden eşyalardan şikayet etmeye başlarlar. Anne önce durumu ciddiye almasa da çocuklarından özellikle Janet`a (Madison Wolfe) musallat olan gözle görünmez güçler, görmezden gelinemeyecek ölçüde hayatlarına kabus gibi çökecektir.

   

   

  Korku Seansı 2 Film Fragmanı; 

Tüm Yorumlar(3)
Güvenlik Kodu
Gönder
 • Kzkrnes
  korku seansı 2 özellikle ilkini izledikten sonra beklediğim bir korku filmi kesinlikle izleyeceğim 10 flim arasındadır. bu filmi şiddetle tavsiye ederim..
 • Enjoy34
  İlk filmde etkilendiğim doğrudur.korku filmkerinde herzaman etkilenmem çünki hakkını veremiyorlar ama bu film insanı geriyor.ikinci filmide merakla beklemekteyim ve cinemaya gidip izlemek istiyorum emeğe saygı duymak lazım
 • byercet
  Özellikle Vera Farmiga ve Patrick Wilson`un performansını sabırsızla beklediğim bir film.