Fragmanlar
Azem 3 Cin Tohumu Fragman
İzlenme: 845
Son Eklenenler

Film Fragman

Merakla beklediğiniz filmin fragmanı yayınlanır yayınlanmaz burada sizleri bekliyor. Film hakkında görüşünüzü etkileyecek en önemli görüntülerin yer aldığı fragmanlara sinema.avm.gen.tr aracılığı ile buradan ulaşabilirsiniz. 

Üstelik dilediğiniz fragmanı sosyal medya üzerinden sevdikleriniz ile paylaşabilirsiniz. Hangi fragman kaç kez izlenmiş rakamlarada yine bu sayfamızdan fragmanı seçerek görebilirsiniz. İzlediğiniz fragmana ait filmin bilgilerine,oyuncu biyografilerine ve film afişlerine de yine sitemizden ulaşabilirsiniz. 

Seçici olmaya ta doğuşundan başlayan insanoğlu, illa büyük bir takıntı haline getirmese de bu konuyu, birçok konuda kesinlikle tercih hakkını kullanmak, kendince iyisini, doğrusunu, güzelini seçmek ister. Sizler de; tadını bilmediğiniz bir yemeği yer misiniz? Veya bilmediğiniz bir yolu hiç sorgulamadan tercih eder misiniz? Tanımadığınız bir insanla bir anda samimi olup, özelinizi ona anlatır mısınız? Okuyacağınız kitabı almadan önce en azından yazarı kimdir deyip, bir arka kapağına bakmaz mısınız? Size gelen iş teklifini seçmeden önce, ne iş yaparlar, kimdir bunlar, ben orada ne yapacağım gibi soruları kendinize sormaz mısınız? Elbette sorarsınız. Yapacağınız eylemi yaparken az da olmuş olsa bile emin olmak istersiniz. Bu fikirden yola çıkarsak eğer, diyelim ki bir film izleyeceksiniz, filmi kim çekmiş, oyuncuları kim, konusu ne, nasıl sahneleri var, müziğini kim yapmış, görüntü kalitesi nasıl diye bir sorgulamaz mısınız? Tabi ki bu sorgulamaları da yaparsınız. Çünkü söylediğimiz gibi, insan en çok belirsizlikten, bilinmezden korkar. Bu sebeple de olabildiğince aydınlık bir düşünceyle seçimini gerçekleştirmek ister. Biz işin sinema tarafına değineceğiz, sinema tarafındaki sorularınız bir nebze de olsa izlemeden önce nasıl bilebilir olacağınızı anlatacağız. Bu konuda da bizlere tabi ki “Fragman” unsuru yardımcı olacak.

Fragmanlar her film için belki de en özenle oluşturulan kısa kesitlerdir. İzleyicinin kafasında yer alan film hakkında sorulara kısa da olsa cevap olan, tamamını izleyebilmesi için merak uyandıran, tadını böyle sinemaseverin damağında bırakan lezzetli sahnelerdir fragmanlar. Sinemacıların da büyük beklentileri vardır bu sahnelerden. Çünkü insanlara temas eden ilk sahnelerdir fragmanlar, izleyiciyle ilk buluşan anlardır. Bu yüzden de oldukça heyecanlı anlara sahne olunur.

Sinema son dönemlerin en keyifli etkinlikleri arasına girmiş özel bir alandır. İnsanların neredeyse her duygusuna hitap etmeyi başaran bu özel alan, bu sebeple gerçekten çok geniş bir kitleye hitap etmektedir. Her objenin, her sanatın seveni sevmeyeni bir şekilde vardır. Hoşlanır, hoşlanmaz diyebileceğimiz birçok sanat dalı vardır. Ancak sinema bu sanatların arasında herkesi bir şekilde bir kenarından yakalayan özel bir sahnedir. Sırf bu sebeple bile dünya üzerindeki yerini çok özel alana konumlanan sinema, büyük küçük demeden herkesi etkileyebilmektedir. Duygulara da tercüman olan sinema, kimi zaman en mutsuz anlarda yüzleri güldürebilen, kimi zaman yaşanılan hikayelere kendini kaptırıp filmdekilerle birlikte insanları ağlatabilen sinema filmleri, herkesi ağırlamaya hazırdır.