En İyi Filmler
Çok Yakında

Sizin Seçiminiz, Sizin En İyi Filmleriniz!...

Herkesin merakla araştırdığı, sonucunu merak ettiği, liste liste gezdiği en iyi film kategorisini sizler için burada topladık. Tamamen kullanıcıların verdiği puanlarla oluşturulan en iyi filmler listemiz yerli ve yabancı filmlerden oluşmaktadır. 10 üzerinden puanlama yaparak sizde beğendiğiniz ve takdir ettiğiniz filmlerin en iyi listesinde üst sıralarda olmasını sağlayabilirsiniz. Yapamanız gereken tek şey üye girişi yaparak beğendiğiniz filme puan vermeniz. Verilen puanların ortalamasına göre en iyi filmler listemiz sürekli güncellenmektedir. 

Yerli ve yabancı, vizyondaki ve vizyondan inmiş tüm filmlerin arşivi ve bu film arşivinin puanlanmış listesi burada sizleri beklemekte.

En iyi filmler

Dünya tarihi birçok güzel unsura ev sahipliği yapıyor. Gelişen ve gelişmeye de devam eden süreçlerde her dönemin şartlarına uygun olarak birçok sanatsal uygulama da hayata geçiyor. Sanatsal etkinliklerden bahsederken sinemayı es geçiyor olsa da insanlığımız, bugün sizlere biz sinemanın gücünden, sempatikliğinden, sıcaklığından ve duygulara hitap eden özel senaryolardan bahsedeceğiz. Bu kavramları da en net şekilde, dillere de pelesenk olmuş kelimeyle açıklayabiliriz aslında, o da şu ki: “En İyi Filmler.” Evet bu cümle gerçekten ne kadar göreceli olsa da, sinemanın gücünü sizlere gösterecek en önemli kavramdır aslında. Çünkü genel bir çoğunluğun beğenisini kazanmış, otoritelerin güvenini kazanmış, büyük bütçelerle ve büyük oyunculuklarla duygulara tercüman olan filmler, izlenilmesi gereken özel filmlerdir. İnsanlığın doğasında bulunan tüm duygulara hitap edebilecek özel senaryolarla hazırlanan filmler, izleyiciyi gerginlikten korkuya, aşk acısından komediye kadar birçok özel duyguyu yaşatabilecektir.

Gelişen teknoloji ve iletişim ağı sayesinde artık dünyanın neresinde nasıl bir film çekilmiş olursa olsun hemen hemen her ülkede aynı anda gösterime giren sinema filmleri, hal böyle olduğundan oldukça geniş bir kitleye ulaşabilmektedir. Bu kitleye de bir şekilde temas edebilen, bir duygu tarafına dokunabilen filmler, izlenme oranına göre de dünyanın önemli filmleri arasına girmektedir. Zaten önemli olan da bu filmler arasında yer alabilmektir. Emeklerinin karşılığını alabilen her sinema emekçisi de böylece kendi erişmek istediği değere bir nebze de olsa yaklaşmış olacaktır.

İnsanlara artık hemen hemen her noktada ulaşabilen sinema filmleri, tatil günü keyif yaparken, iş stresinden uzaklaşmak için, çay kahve içip dinlenmek için insanoğlunun her vaktini değerlendirebilecek özel işlerdir. Dünya tarihine damga vuran, oyunculuklarıyla özel hislere tercüman olan, ilginçlikleriyle insanların hayatlarına dokunan sinema filmleri, teknolojinin de yardımıyla artık her zaman diliminde izlenebilme özelliğine de sahiptir. Hatta artık restorasyon vasıtasıyla çok çok eski filmleri dahi günümüzün teknolojisi izlenebilecek her ortam için özel hale getirebilmektedir. Böyle önemli bir özellikle de eski ve değerli oyuncuların oyunculukları ve değerli senaryoları günümüz arşivlerine de kolaylıkla alınabilir hale getirilmektedir.

Neredeyse her yaşam alanına ve her konuma özel olarak konumlanan sinemalar sayesinde filmlere ulaşmak artık çok kolay. İletişim ağının gerçekten çok üst seviyeye çıkmış olmasıyla en iyi filmler her an ulaşılabilir olmaktadır. Büyük ve özel salonlarda tüm sinema izleyicisiyle buluşan filmler, o beyaz perdede tüm sinema severler için özel olarak gösterime girer.

Sizler de gerçekten keyifli vakit geçirmek isteyen, kültür anlamında kendisine bir şeyler kazandırmak isteyen, sevdiği oyuncularla hüzünlenip yine onlarla gülmek isteyen sinema severlerseniz, en iyi filmler listenizi bir an önce oluşturup izlemeye bir yerlerden başlamalısınız.